Celsius, Yeni Bir Avukat Ekibi Daha Tuttu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Celsius Network, Haziran 20222’de hukuk firması Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP’den yine yapılandırma avukatları tutmuştu. Ortadan geçen yaklaşık 1 aylık mühletin akabinde The Wall Street Journal’in haberine nazaran şirket, yapılandırma danışmanını Kirkland & Ellis LLP olarak değiştirdi.

Celsius Network, Yapılandırma için Avukat Takımını Değiştirdi

İlginizi Çekebilir

The Wall Street Journal, haziran ayında yayımladığı haberde, Celsius‘un Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP’den avukatlarla çalışmaya başladığını duyurmuştu. Şirkete yakın kaynaklardan bilgi alan web sitesi, bu defa Celsius’un Kirkland & Ellis LLP ile çalışmaya başladığını söyledi.

Kirkland & Ellis‘ten avukatlar, şirkete iflas başvurusu da dahil olmak üzere alternatifler konusunda tavsiyelerde bulunacak.

Celsius, Yeni Bir Avukat Ekibi Daha Tuttu

Piyasada düşüş devam ettiği için Celsius hala istikrarsız bir likidite durumunda, bu yüzden de şimdi ileriye dönük bir yol haritası paylaşılmadı. Lakin öteki yandan sonra raporlar, şirketin, tekrar yapılanma avukatlarından oluşan bir grup oluşturulduğunu ve Citigroup’u potansiyel finansman seçenekleri konusunda tavsiyede bulunmak için görevlendirdiğini gösteriyor.

Haziran ayına tekrar dönecek olursak Celsius tarafından işe alınan avukatların Kısım 11 iflasını savunduğu söyleniyordu. Bu iflas, şirketin borçlu taraflara olan finansal yükümlülüklerini yerine getirirken faaliyetlerine devam etmesine müsaade veriyor. Celsius iflas müdafaasına girerse, müşteri durumları mevcut piyasa fiyatı üzerinden ABD dolarına satılacak ve müşteriler, kurtarılabilecek her bedel için şirketin alacaklıları listesine eklenecek. 

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu