Team Paribu Seninle Projesi, Genç Sporcuları Destekleyecek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para borsası Paribu, spor odaklı çalışmalarına devam ediyor. Son olarak ulusal atletleri destekleme vizyonu ile kurulan Team Paribu, genç atletlerin muhtaçlıklarını karşılamak üzere kurulan Team Paribu Seninle projesi için de düğmeye bastı.

Team Paribu Seninle Projesi, Gençlerin Spor Muhtaçlıklarını Karşılayacak

İlginizi Çekebilir

Türkiye spor konusunda en faal ülkelerden birisi. Bu alandaki gelişimi takip eden kripto para borsası Paribu ise Team Paribu ile genç atletlere takviye olmayı hedefliyor. Yeni Team Paribu Seninle projesinde Gereksinim Haritası ile iş birliği yapan Team Paribu, mahallî işletmelerden alınan spor ekipmanlarını, muhtaçlığı olan atlet gençlerle ulaştırıyor.

Team Paribu Seninle Projesi, Genç Sporcuları Destekleyecek

İlk olarak İstanbul’da başlatılan proje, eşofman grubu, idman hunisi, raket, basketbol, hentbol, futbol ve pinpon topu üzere spor gereçlerinin bulunduğu pek çok ekipmanı atlet gençlerle buluşturdu. Nisan ayından itibaren ise Muhtaçlık Haritası‘nda kayıtlı İstanbul’da 2, Şanlıurfa’da 4, Balıkesir’de 2 ve Ordu’da 1 okul olmak üzere faal olarak sportmenlerin gereksinimlerine takviye vermek için harekete geçildi.

Team Paribu’nun 2022 Planları

Team Paribu Seninle, Team Paribu’nun tek projesi değil elbette. Team Paribu Mentor projesi de hayata geçilmiş durumda. Team Paribu takımdaki her bir atletin, kendi branşına nazaran belirlenen yaş aralığı dahilinde 3 genç atlete mentorluk yaptığı Mentor projesi, genç atletleri profesyoneller ile bir ortaya getiriyor. Geleceğin atletlerini, günümüzün yıldızları ile buluşturuyor.

Team Paribu Atölye ise bir öbür değerli projeden birisi. Bu proje ise çocukları erken yaşta spora yönlendirme, ulusal sportmenlerin nasıl çalıştıklarını kamuoyuna gösterebilmek ve kamuoyu tarafından pek fazla bilinmeyen branşlar konusunda bilgilendirme maksatlı herkesin katılabileceği atölyeler düzenliyor. Geleceği şimdiden destekliyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu