Binance’in Alt Şirketi Moon Tech Spain, İspanya’da Lisans Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para dalının süratle gelişme kaydetmesi ile birlikte bu alandaki çalışmalar da sürat kazanmış durumda. Son olarak elde edilen bilgilere nazaran; Binance’in alt şirketi Moon Tech Spain, İspanya Merkez Bankası‘ndan sanal varlık hizmet sağlayıcısı olmak için gerekli lisansı aldı. Kelam konusu açıklama Binance‘in Twitter hesabı üzerinden yapıldı:

Binance, İspanya’da Dijital Varlık Hizmet Sağlayıcısı Lisansı Aldı

İlginizi Çekebilir

Kripto para borsası Binance, Moon Tech Spain şirketi aracılığıyla İspanya Merkez Bankası’ndan sanal varlık hizmet sağlayıcısı olmak için onay aldı.

Binance’in Alt Şirketi Moon Tech Spain, İspanya’da Lisans Aldı

Binance bahis ile ilgili olarak şu halde açıklama yaptı:

Binance İspanya Merkez Bankası tarafından İspanyol yan kuruluşu için Sanal Varlık Hizmetleri Sağlayıcısı (VASP) olarak tescil edilmiştir. Bu, Binance’in merkez bankasının AML ve CTF kurallarına uygun olarak İspanya’da kripto varlık değişimi ve saklama hizmeti sunmasına imkan tanıyacak.

Son olarak belirtmek gerekirse Binance’in merkez bankasının kara para aklama ve terörle gayret finansmanı (AML/CTF) kurallarının gerekliliklerine uygun olarak İspanya’da kripto varlık değişimi ve saklama hizmetleri sunmasına imkan tanıyacak.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu