Küresel Kredi Ağı Hidden Road, 50 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para ekosistemi içinde yer alan birçok şirket yatırımlarını artırarak genişlemeye ve büyümeye başladı. Bu şirketler yatırım cinsleriyle kıymetli gelir elde ediyor. Bu gelirler şirketler için değerli bir kilometre taşı oluyor. Bu kere global bir kredi ağı olan Hidden Road, 50 milyon dolarlık yatırım aldı.

Hidden Road’a 50 Milyon Dolarlık Yatırım

İlginizi Çekebilir

Küresel kredi ağı Hidden Road, Castle Island Ventures liderliğinde düzenlenen A Serisi finansman tipini 50 milyon dolarla kapattığını duyurdu.

Küresel Kredi Ağı Hidden Road, 50 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Castle Island Ventures, Citadel Securities, FTX Ventures, Wintermute üzere birçok tanınmış şirket çeşide öncülük etti.

Yapılan açıklamaya nazaran Hidden Road, eski teknoloji, eski iş akışları ve çıkar çatışmalarının neden olduğu kredi ve ana aracılık konusunda günümüzün birçok meselesini çözmeyi umuyor.

Hem klasik hem de dijital varlıklar için birinci sınıf aracılık, takas ve finansman hizmetleri sunan Hidden Road, aldığı yatırımla şirketin geleceğine istikamet vermek istediğini belitti.

Castle Island Ventures’ın genel ortağı Matt Walsh, The Block‘a şunları söyledi:

Hidden Road, dijital varlık pazarına giren kurumlar için gerekli gördüğümüz bir dizi eser sunuyor. Bu kusursuz takıma yatırım yapmaktan memnunluk duyuyoruz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu