Hotbit, Türkiye Pazarını Güçlendirip Geliştirmeye Devam Ediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Hotbit, Türkiye’nin tanınmış üniversitelerinin blockchain topluluklarıyla birlikte işbirlikleri gerçekleştiriyor. Bu işbirlikleri kapsamında Gazi Üniversitesi Blockchain topluluğu ile Boğaziçi Blockchain Networking Day’e iştirak sağladı. NFT İstanbul 2022 ve Sabancı Üniversitesi Blockchain & Beyond Zirvesi’ne katıldı. Birebir vakitte Selçuk Üniversitesi Blockchain topluluğu ile Coffe Airdrop aktifliği ismi altında bir aktiflik düzenleyerek kripto severler ile bir ortaya geldi. Değişim platformu ve kripto alanında 7 milyon kullanıcısıyla küresel bir borsa olan Hotbit, böylelikle milletlerarası alanda da gelişim göstermeye devam ederken son vakitlerde ismini sık sık Türkiye pazarında duyuruyor.

Boğaziçi Blockchain NetworkingDay

İlginizi Çekebilir

Hotbit, Türkiye’deki kripto ekosistemini adeta bir ortaya getiren bu aktifliği, Gazi Üniversitesi Blockchain topluluğu ile yapmış olduğu iş birliği ile yakından takip etme fırsatı buldu. Birbirinden pahalı birçok iştirakçi ve topluluğun yer aldığı bu aktifliğe dolaylı yoldan katılıp ve dayanak veren Hotbit, daha sonra global stratejik yapısı, Türkiye pazarındaki devamlı gelişimi ve Türkiye’nin kripto alanında gelişmesine katkı sağlayan vizyonuyla bu ekosisteme direkt katılıp deneyimleme stratejisine geçmiştir.

Blockchain & Beyond Tepesi 2022

Blockchain & Beyond Tepesi, Sabancı Üniversitesi Blockchain ve Finans Kulübünün mesken sahipliğiyle gerçekleştirildi.  Hotbit, aktiflikle birlikte kripto alanına ilgi duyan şahısların kripto pazarını daha uygun anlamasına yardımcı olmayı ve kripto alanında olmayan bireylerin tecrübeden faydalanabilmesini umuyor.

Sabancı Üniversitesi Blockchain ve Finans Kulübü üyeleri kripto-dijital hafta sonu yaratmaya çalıştı. Dorukta simülatörler, oyun kabinleri ve VR gözlükleri üzere ögelerle keyifli bir aktiflik gerçekleştirildi. Ayrıyeten konut sahibi topluluk, iştirakçilerin blockchain ayrıcalıklarının hissedebilmeleri için samimi bir ortam sağlamak için gayret sarf ettiler. Konferans fiyatsız ve başta üniversite öğrencileri olmak üzere herkese açık olarak gerçekleştirildi. Hotbit, aktifliğe katılan gençlerin gelecekte kripto pazarında kıymetli yetenekler haline gelmesini umarak, öğrencilerin coşkusu ve kripto pazarının gelişimi için Blockchain & Beyond Zirvesi’nin değerli sponsorlarından biri oldu.

NFT İstanbul 2022

Web 3.0 teknolojileri ile birlikte dünya süratle değişmeye devam ediyor. NFT artık gündem ve trendin belirleyicisi haline geldi. Geleceğin formlandığı bu günlerde geleceğe bağlanmak bir mecburilik haline geldi. Dünyanın merkezi ve kıtalarının birleştiği yer olan İstanbul’da uzmanlar, teknoloji geliştiriciler ve dijital sanatkarlar bir ortaya geliyor.

NFT İstanbul 2022 konferansı çok sayıda sanatçı, kripto piyasasından iştirakçiler ve sanatseverler ortasında samimi bir bağlantıyla gerçekleştirildi. NFT mevcut piyasa bedeli küçük olsa da gelişmeye ve kesimde etkin hale gelmeye devam ediyor. Böylelikle daha fazla insanın dikkatini çekiyor ve NFT alanına ilgi ve giriş artıyor. NFT’nin uygulama senaryoları çok kapsamlıdır ve bunlar ortasında temel olarak oyun materyalleri, kripto çizimleri vb. bulunur. NFT’nin benzersizliği ve kıtlığı, blockchaindeki varlıkların sahipliğini elde etmek için çok uygun hale getirir. Şu anda Adidas, Gucci ve Prada üzere birçok tanınmış marka NFT pazarına girdi. Buna ek olarak giderek daha fazla sanatçı sanat yapıtlarını satmak için NFT dünyasına giriyor.

Hotbit, Türkiye Pazarını Güçlendirip Geliştirmeye Devam Ediyor

Coffee Airdrop Konya

Selçuk Üniversitesi Blockchain topluluğunun mesken sahipliğiyle Konya’da tüm kripto severlerin bir ortaya geldiği samimi ve sıcak bir ortam kuruldu. Hotbit sponsorluğun da iştirakçilere kahve ikramı sunulan bu aktiflikte, blockchain alanında hem eğitici hem de keyifli bir anlar yaşayan iştirakçiler birbirlerine tecrübelerini aktarma fırsatı buldu. Bu alana ilgili ve tutkulu insanların bir ortaya gelmesine katkı sağlayarak gelişime ve etkileşime ehemmiyet veren Hotbit kripto ekosisteminin büyümesine katkı sağlamaya devam edecektir.

Küresel bir kripto para ticaret platformu olan Hotbit, daha fazla insanın kendi kripto varlık hesaplarını oluşturmasına, merkezi olmayan bir hayatın keyfini çıkarmasına, kripto pazarının cazibesini hissetmesine ve kripto pazarının global gelişimine yardımcı olmasına yardımcı olmak için global stratejiye bağlı kalacaktır.

Hotbit Resmi Temasları:

Buradan kayıt olunhttps://www.hotbit.io/register?ref=716419

Twitter: https://twitter.com/Hotbit_news

Telegram global grubuhttps://t.me/Hotbit_English

Telegram Türkiye kümesi: https://t.me/Hotbit_Turkey

Hotbit Türkiye Üniversite Blockchain: https://t.me/Hotbit_TRUB

Instagram: https://www.instagram.com/hotbit_official

Tiktok: https://www.tiktok.com/@hotbit_official

Reddit: https://www.reddit.com/r/Hotbit_Official/

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu