Binance, Elrond Ağı İçin Para Yatırma ve Çekmeyi Geçici Olarak Durdurdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para borsası Binance, Elrond (EGLD) ağındaki para yatırma ve çekme süreçlerini mümkün bir güvenlik sorunu nedeniyle süreksiz olarak askıya aldığını duyurdu.

Konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:

İlginizi Çekebilir

“Sorunu çözmek için Elrond takımıyla birlikte çalışıyoruz. Bu hususta anlayışınıza sığınıyoruz. Ağın inançlı olduğuna kanaat getirdiğimizde Elrond (EGLD) ağındaki para yatırma ve çekme süreçlerini yine başlatacak ve kullanıcıları öteki bir duyuru ile bilgilendirmeyeceğiz. Bu mevzuyla ilgili daha fazla güncelleme @ElrondNetwork’te bulunabilir. Sebep olduğumuz rastgele bir rahatsızlık için özür dileriz.”

Elrond’dan Açıklama Geldi

Elrond evvelki gün bir taarruza uğramış ve bunun sonucunda EGLD’de önemli bir düşüş yaşanmıştı. Grup bahisle alakalı kurtarma planını hayata geçirdiklerini duyurdu. Bununla birlikte CEO Beniamin Mincu, Binance üzere borsalarla çekim ve yatırmaların tekrar aktifleştirilmesi için çalıştıklarını söz etti.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu