BIFI Coin Nedir? Beefy Finance (BIFI) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Bu yazımızda BIFI coin nedir, kripto para ünitesi Beefy Finance (BIFI ) nedir, BIFI coin nasıl satın alınır üzere sorulara yanıt vermeye çalıştık. İşte BIFI coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

BIFI Coin Kaç TL?

İlginizi Çekebilir

Güncel kripto para piyasası datalarına nazaran 1 BIFI Coin 10,542.26 TL TL’den süreç görüyor. BIFI Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -11.59% değişim gösterdi. BIFI Coin’in son 24 saatteki süreç hacmi ise 2,010,758 $ dolar, toplam piyasa bedeli ise 49,644,684 $ dolar düzeyinde.

BIFI Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası datalarına nazaran 1 BIFI Coin 635.91 $ dolardan süreç görüyor.

DeFi pazarı, kullanıcıların yararlarını en üst seviyeye çıkarmasına imkan tanıyan platformlarla doludur. Getirileri optimize etmek için birden fazla süreci yürütmek sıkıntı olabilir, bu nedenle takımlar süreci kolaylaştırmak için çalışıyor.

En tesirli gelişmelerden biri, Beefy Finance’in mükemmel bir örneği olduğu otomatik birleştiricidir. Otomatik birleştirme, daha süratli ve daha ucuz yararlar sağlar ve çok az uğraş sarf ederek randımanı optimize eder.

Beefy Finance Nedir?

Beefy Finance, blok zinciri ağıyla hudutlu olmayan, merkezi olmayan ve çok zincirli bir finansal platformdur. Ayrıyeten, kullanıcıların token varlıkları üzerinde bileşik faiz kazanmalarını sağlayan bir getiri optimize edicidir.

Beefy Finance, kuruluşundan bu yana, verimli ve inançlı bir formda en yüksek yıllık yüzde getiriyi (APY’ler) sağlamayı taahhüt etmiştir. Çeşitli DeFi tabanlı likidite havuzları (LP) ve otomatik piyasa yapan (AMM) uygulamalarından kullanıcı mükafatlarını otomatik olarak arttırdı.

Beefy’nin birincil eseri, kullanıcıların kripto para tokenlerini stake etmek için kullandığı Vaults’tur. Kullanıcılar, platformun kasasında inançlı bir formda saklanan varlıklarının tam denetimini elinde fiyat.

Bu ağ bir DAO olarak tasarlanmıştır ve tokenlerini elinde tutan herkes gelecekteki kararları uygunlaştırmak için yönetişimi için oy kullanabilir. Bu süreçte, yatırım stratejisi temelde belli bir kasaya bağlıdır. Ek olarak, bu strateji, birinci varlık depozitonuza eşit olan bir bileşik getiri çiftliği mükafatıdır.

Başka bir deyişle, Beefy Finance, getiri yararlarınızı alıp çıkarlarınızı artırmak için tekrar yatırım yapan bir otomatik bileşendir.

Beefy Finance Nasıl Çalışır?

DEX’lerde, ekseriyetle manuel olarak hasat edebilir, mükafatları satabilir, daima olarak yine yatırım yapabilir yahut daha fazla token elde edebilirsiniz. Beefy’s Vaults bunu otomatik olarak ve mümkün olan en yüksek frekansta yapabilir. Her kasanın, akıllı kontrat kodunun temel yapısında belirtilen eşsiz bir stratejisi vardır. Spesifik olarak, birincil gayeleri randımanı artırmaktır. Ayrıyeten, Vault’ların hedefi, yüksek oranlarda bileşik faiz elde etmeye yardımcı olarak, fonların yatırım ve yine yatırım sürecini otomatikleştirmektir.

Beefy platformunda üç cins kasa mevcuttur. Web sitesindeki açılır menüden bir kategori seçerek kasaları görebilirsiniz. Bu kasaların her biri, bir likidite havuzundaki bir çift tokeni yahut sadece Binance Akıllı Zincirinde bulunan kredi platformları aracılığıyla tek bir tokeni temsil eder.

Seçim Süreci

Topluluk takımının her üyesi işbirliği yapabilir ve takıma yeni yönetişim ve oylama prosedürleri sunabilir. Bu basamakta, Beefy grubu, herkesin özel ihtiyaçlarını yayınlayabileceği resmi bir forum aracılığıyla kasa muhtaçlıklarını gözden geçirecektir.

Launchpool

Beefy projesi, Binance Akıllı Zincirindeki projeleri tanıtmak için bir birinci kripto para sunan kasa kullanır. Sonuç olarak, ağ, ortak tokenleri aracılığıyla tüketicilerine mümkün olan en yüksek yıllık yüzde randımanını sunmak için makul kasa tiplerini zorlayacaktır.

BIFI Coin Nedir? Beefy Finance (BIFI) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Beefy Finance Özellikleri

Birçok temel öge, Beefy Finance’i DeFi ekosisteminin geri kalanından ayırır. Bunlar:

  • Beefy, BSC’ye dayalıdır ve maksadı, randımanı otomatik olarak optimize etmek ve en üst seviyeye çıkarmaktır. Birden fazla ağ gelirini, sizi platformun temettüye uygun bir kısmı için nitelendiren BIFI tokenine yatırım yapan kullanıcılara döndürür. Ek olarak, 463 milyon dolarlık likidite havuzuyla BSC’deki en büyük platformlardan biridir.
  • Kasa sistemini kullanarak randımanı optimize eder. Platform, kasaları, yeni akıllı mukaveleleri ve yatırım stratejilerini halka sunmadan evvel test eden ve onaylayan ondan fazla akıllı mukavele geliştiricisi kullanıyor.
  • Beefy Finance, birkaç blok zincirini dayanaklar ve bu da onu en uyarlanabilir platform haline getirir.
  • Kripto para ünitelerini likidite olarak kullanarak, kasa sistemi faiz yaratır ve birleştirir.
  • Beefy, kullanıcıların platformla ilgili kararları oylamak ve etkilemek için kullanabileceği kendi lokal idare tokenine sahiptir.
  • Beefy Finance, küçük fiyatlar alır ve düşük maliyeti korurken süratli tesiri olan bir dizi yenilikçi yatırım stratejisi kullanır. Ayrıyeten, başka getiri optimize edicilerde bulunmayan çeşitli stratejiler de sunar.
  • Fortubes üzere bir borç verme platformunu kullanarak BUSD, DAI, ETH, BTCB ve USDT üzere para ünitelerinde azamî potansiyel getiri elde edebilirsiniz. Beefy, Binance’in resmi merkeziyetsiz cüzdanı Trust Wallet tarafından destekleniyor ve bu da platformun genel inancını ve meşruiyetini artırmaya yardımcı oluyor.

BIFI Coin Nedir?

BIFI tokenleri, BIFI finansal ekosisteminde “temettüye uygun” bir gelir hissesi sunar. Sahiplerin ekosistemin çıkarlarından yararlanmalarını sağlar. Kasa süreçleri için süreç fiyatı olarak da hizmet veren mahallî bir BEP-20 yönetişim tokendir.

Platform, Vault’un yararının küçük bir kısmını BIFI token sahiplerine dağıtarak gelir elde ediyor. Ek olarak, sahipler fikirler üzerinde oy kullanma ve kararların nasıl alındığı konusunda kelam sahibi olma gücüne sahiptir. Ek olarak, kullanıcılar ekstra BIFI kazanmak için bu tokenleri Maxi kasasında yahut BNB tokenleri almak için GOV kasasında stake edebilirler.

Beefy, platformunu Eylül 2020’de piyasaya sürdü ve bu birebir vakitte idare tokeninin yayınlandığı gün. Beefy’nin birinci kasası Ekim 2020’de açıldı. İsimsiz bir küme kişi Beefy Finance’i kurdu. Grup, projenin kendi ismine konuştuğuna ve tüketicileri için mümkün olan en yeterli tecrübesi sağlamanın kişilikleri sergilemekten daha kıymetli olduğuna inanıyor.

Beefy Finance (BIFI) Hangi Borsalarda Mevcut?

BIFI tokeni, merkezi ve merkeziyetsizler olmak üzere çeşitli borsalarda mevcuttur. BIFI’yı Binance, SpookySwap, PancakeSwap ve SushiSwap ve öbür birçok borsadan satın alabilirsiniz.

Beefy Finance (BIFI) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Beefy Finance, DeFi abonelerine çok çeşitli randıman çiftçiliği fırsatları sunar. Kasası, Yearn Finance’in (YFI) “geleneksel” uygulamasını almış ve ona değerli bir dönüş yapmıştır. Etli kasalar artık uygun bir randıman çiftçiliği tecrübesi sağlıyor.

Beefy Finance’in zincirler ortası birlikte çalışabilirliği, onu ekosistemdeki öteki birçok protokolden de ayırır. Beefy topluluğunun temel gayesi, kripto dalına çok sayıda emsal düşünen insanı dahil etmek ve daha fazla büyümeyi teşvik etmektir. DeFi bilinmeyen olsa da son bilgiler protokol için daha optimist bir geleceğe işaret ediyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu