Telegram, Twitter’daki Anonim Bir Kullanıcının Şok İddiaları Hakkında Açıklama Yaptı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Twitter’da @adyingnobody isimli bir kullanıcı, içinde kripto fenomenleri ve alandaki önde gelen yatırımcıların dahil olduğu bir dizi kabahati açıklayacağını tez eden uzun bir tweet dizisi paylaştı. Telegram yaptığı açıklamada, kelam konusu tezlerin “bir dolandırıcılığın tüm özelliklerini taşıdığını” söyledi.

Twitter’daki @adyingnobody isimli anonim bir kullanıcının tezleri kripto topluluğunda ses getirdi. Uzun bir tweet dizisi paylaşan kullanıcı, Telegram’daki bir açıktan yararlanarak 100 GB’dan fazla ileti indirdiğini ve bu bildirilerin kripto dünyasının önde gelen isimlerine, projelerine ve fenomenlerine ilişkin olduğunu söyledi. Bildirilerde ise tecavüzden suikasta kadar çok geniş bir yelpazede cürümlerin olduğunu öne sürdü.

İfşayı evreli bir biçimde gerçekleştireceğini söyleyen kullanıcı ayrıyeten hangi tipten iletileri hangi tarihlerde yayımlayacağına kadar pek çok ayrıntı paylaştı.

Telegram Açıklama Yaptı

Telegram’dan bir sözcü bahis hakkında açıklama yaptı ve kelam konusu olayın bir dolandırıcılığın tüm ayırt edici özelliklerine sahip olduğunu söyledi. Şirket ayrıyeten tweet dizisinin insanların özel anahtarları çalan birtakım makûs gayeli yazılımları indirmesini amaçlıyor olabileceğini söyledi.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu