Microsoft, Web 3.0 Ürün Yöneticisi Arıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Microsoft, Web 3.0 ve Blockchain Ana Eser Yöneticisi için bir konum ilanı vererek, ilgili işe alımlar yoluyla kripto para ünitesi ve blockchain alanındaki pozisyonunu güçlendirmeye devam ediyor.

6 Haziran’da şirketin web sitesinde yayınlanan iş ilanı, başarılı adayın Microsoft Sanayi Büyüme ve Genişleme Grubunun (MCIGET) bir modülü olacağını gösteriyor. Bu rol kapsamında, birincil misyon “netlik getirmek, güç üretmek ve Microsoft için blok zinciri ve kripto alanında muvaffakiyet sağlamak” olacak. Ek olarak, başka sorumluluklar, Microsoft Cloud üzerinde derlemek için harici blok zinciri ve kripto ISV’leri ile etkileşim kurmayı gerektirir. Aday ayrıyeten genel Microsoft blok zinciri ve kripto stratejisini ve yürütmesini güzelleştirmeye yardımcı olmaktan da sorumlu olacak.İş için dikkate bedel bir gereklilik, kripto, blok zinciri, dağıtılmış defterler yahut Web 3.0’daki tecrübe ve çağdaş kriptografinin kavramsal bilgisi.

İlginizi Çekebilir

Ekibin Genişlemesi Kripto Alanına Eğilmelerini Hızlandırıyor

Genel olarak, takımın genişlemesi, Microsoft’un kriptoyu mevcut eserlerine entegre etme eforlarına katkıda bulunuyor. Şirkete nazaran:

“Blockchain ve kripto pazarı, Microsoft’a araçlarımızın, platformlarımızın ve eserlerimizin kullanımını yeni yollarla ve yeni müşterilerle büyütme fırsatı sunuyor. Bu teknolojileri kendi kesimlerine yayan ortaklarla etkileşime rehberlik etmek için evvelki blok zinciri çalışmalarından öğrenilen dersleri uygulayabiliriz.”

Microsoft, kripto para ünitesini ve blok zinciri takımlarını son aylarda stratejik işe alımlarla ölçeklendiriyor. Örneğin, yazılım firması Şubat ayında Kripto İş Geliştirme Yöneticisi durumunu açıkladı. Başarılı işe alım, Microsoft’un Web 3.0 stratejisinin temellerinin atılmasına yardımcı olacak.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu