Cardano Kurucusu ve Amerikalı Ünlü Martin Lawrence, NFT’ler Üzerine Tartışmaya Ev Sahipliği Yapacak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ve Amerikalı komedyen Martin Lawrence, 7 Haziran Salı günü saat 23:59’da NFT Maker’ın mesken sahipliğinde NFT’ler hakkında bir Twitter sohbeti düzenleyecekler.

Amerikalı ünlü, Nisan ayı başlarında Cardano’nun kurucusu ile bir Twitter Space düzenleyen ikonik rapçi Snoop Dogg’un müsaadeden gidiyor. Bunu takiben, Snoop Dogg, takma ismi Cozomo Medici ve NFT yatırımcısı Champ Medici, Cardano merkezli NFT projesi Clay Nation ile resmi işbirliğini başlattı ve Cardano’ya ikonik kil animasyonları, arazi alanları ve müzik içeriği sağladı.

İlginizi Çekebilir

Cardano blok zinciri kısa müddet evvel, ağında basılan beş milyondan fazla NFT’nin dönüm noktasını kutladı. Pool.pm bilgilerine nazaran Cardano blok zincirinde yayınlanan mahallî varlıkların sayısı şu anda 54.897 farklı para basma siyasetiyle 5.126.018’dir.

Maddi olmayan sanat ve projelerin sayısındaki artış, Cardano ağının büyümesiyle kontaklı. IOHK’ya göreCardano’da inşa edilen proje sayısı 1.000’i aşarken, NFT projeleri 5.796’da kaldı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu