Endonezya Merkezli Kripto Platformu Pintu, 113 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Endonezya merkezli kripto varlık alım satım platformu Pintu, Pantera Capital, Lightspeed India Partners üzere yüksek profilli isimlerden 113 milyon dolar yatırım aldı.

Endonezya merkezli kripto platformu Pintu, B Serisi finansman tipinde 113 milyon dolar yatırım aldı. Pantera Capital, Lightspeed India Partners, Intudo Ventures ve Northstar Group üzere isimlerin yer aldığı çeşide liderlik eden yatırımcı ise ismini vermeyi reddederek kapalı kalmayı tercih etti. Pintu’nun kurucusu ve CEO’su Jeth Soetoyo The Block’a verdiği demeçte bunun global bir risk sermayesi şirketi olduğunu söyledi. 

İlginizi Çekebilir

Söz konusu yatırım, kripto para piyasasına hakim olan olumsuz atmosferin ortasında geldi. CEO Soetoyo, bilhassa yeni fikirler ve teşebbüsler için fon toplamanın artık daha sıkıntı hale geldiğini söyledi. 

Şirket, bu fonu ülkedeki pozisyonunu sağlamlaştırmak için kullanacak.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu