Vite Coin Nedir? Vite (VITE) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Bu yazımızda VITE coin nedir, kripto para ünitesi Vite (VITE) nedir, VITE coin nasıl satın alınır üzere sorulara yanıt vermeye çalıştık. İşte VITE coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

VITE Coin Kaç TL?

İlginizi Çekebilir

Güncel kripto para piyasası datalarına nazaran 1 VITE Coin 0.478770 TL TL’den süreç görüyor. VITE Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -7.95% değişim gösterdi. VITE Coin’in son 24 saatteki süreç hacmi ise 595,437 $ dolar, toplam piyasa bedeli ise 25,570,446 $ dolar düzeyinde.

VITE Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası bilgilerine nazaran 1 VITE Coin 0.029162 $ dolardan süreç görüyor.

VITE, bildiri odaklı asenkron bir mimari ve bir Directed Acyclic Graph (DAG) defteri kullanan bir kripto para ünitesi ve reaktif blok zinciridir. VITE’ın temel gayesi, büyük bant genişliği ve ölçeklenebilirlik ile dApp’ler için sağlam bir genel platform geliştirmektir.

Vite (VITE) Coin Nedir?

Vite, sıfır fiyatlı süreçleri kolaylaştırmak ve süreç suratını, güvenilirliğini ve güvenliğini optimize etmek için Anlık Manzara Zinciri yapısına sahip bir Yönlendirilmiş Döngüsel Grafik (DAG) tabanlı akıllı kontrat platformu oluşturmuştur. Snapshot Chain of Vite, ağ konsensüsünü sağlamak için Hiyerarşik Delegated Proof of Stake (“HDPoS”) kullanır, süpernodeler ise yalnızca stake mükafatları alır ve süreç fiyatı almaz. Vite sanal makinesi, EVM ile uyumluluğu korur ve asenkron akıllı kontrat lisanı olan Solidity++’ı kullanır. VITE tokeni, kullanıcıların gas tüketmek yerine süreç kotası için VITE’yi stake ettiği Vite ağındaki kolay token süreçleri ve akıllı mukavele uygulamaları için para ünitesidir. VITE, Anlık İmaj Blok Üreticilerine oy vermek için de kullanılabilir. Ek olarak, kullanılmayan süreç kotası olan bir VITE staker’ı, tokenleri karşılığında bu kotayı dApp’lere kiralayabilir. Örneğin, kullanıcılar ViteX’in lokal merkeziyetsiz değişim tokeni VX karşılığında VITE’yi stake edebilirler. Vite’nin mevcut eserleri ortasında merkeziyetsiz bir borsa (ViteX), ödemeler (VitePay) ve devlet ve kurumsal blok zinciri uygulamaları (VitePlus) bulunur:

ViteX, zincir üstü sipariş defteri ve eşleştirme motoru ile merkezi olmayan bir borsadır ve şu anda 20’den fazla dijital varlığı desteklemektedir.

VitePay, şu anda Singapur’un Ce La Vi Sky Bar’ında ve Midwest Küresel ağı altındaki taksi hizmetlerinde kullanılabilen süratli ve masrafsız bir ödeme tahlilidir. Kullanıcılar, neredeyse anında ödeme ile sıfır fiyatla ödeme alan Vite cüzdanı ile traderlar için ödeme yapabilir. VitePay ayrıyeten e-ticaret platformu OpenCart ile entegredir ve VitePay resmi Vite mağazasında kullanılabilir.

VitePlus, hükümetler ve işletmeler için Vite tabanlı bir kurumsal blok zinciri tahlilidir. Vite, Syracuse hükümeti için bir pilot uygulama olan SyraCoin geliştirdi ve kent konut fonu bağışçılarının kent hudutları içindeki mal ve hizmetler için kullanılabilecek blok zinciri tabanlı kuponlar almalarına müsaade verdi.

Topluluk stratejisi

Vite’ın topluluk geliştirme stratejileri başlangıçta Çin, Rusya, Kore, Vietnam, Japonya ve Türkiye topluluklarına odaklanacak. Vite grubu, proje geliştikçe öteki pazarları keşfetmeye devam edecek. Vite’ın mevcut topluluk büyüme stratejileri şunlardır:

 • Yüksek kaliteli borsa operatörlerinin ViteX’e eklenmesi, böylelikle coinleri otonom bir biçimde listeleyebilmeleri, alım satım fiyatlarını belirleyebilmeleri ve alabilmeleri ve Vite topluluğunu genişletebilmeleri.
 • Diğer zincirlerin Vite Cüzdan’a entegrasyonu
 • VitePlus dağıtımı yoluyla kripto dışı müşterileri yakalamak
 • Tavsiye programı ile cüzdan içi airdrop kampanyaları
 • Çevrimiçi ve çevrimdışı topluluk katılımı
 • Topluluğu bilgilendirmek için aylık teknik ve teknik olmayan AMA’lar

Vite’ın gelecekteki topluluk büyüme stratejileri şunlardır:

 • Kripto-fiat ödeme işlemcisi Alchemy ile işbirliği yoluyla ticari iştiraklerin genişletilmesi
 • İnsanların kendi DEX’lerini kolay kolay oluşturmalarına imkan tanıyan tek adımlı DEX dağıtım teknolojisinin piyasaya sürülmesiyle daha fazla ticaret kullanıcısı elde etmek
 • Vite Cüzdanındaki daha fazla DeFi uygulaması aracılığıyla daha fazla müşteriyi yakalayarak, Vite ekosistemi içinde ve dışında token ödünç alma ve ödünç verme fırsatları sunmak
 • Ekosistem fonlarından sağlanan ödüllerle kilit projeleri desteklemek için Ekosistem Teşvik Programının başlatılması
 • Geliştirici araç setini geliştirmek ve mahallî geliştirici konferanslarına konut sahipliği yapmak
 • Marka bilinirliğini artırmak için Blockchain Tartışma Podcast’inin başlatılması
Vite Coin Nedir? Vite (VITE) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Vite (VITE) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Geliştiriciler bu projeyi daima olarak geliştiriyorlar. Aralık 2020’de yeni etabı VITE 2.0’ı piyasaya sürdüler. Bugün, sistemi daha merkeziyetsiz hale getiriyorlar. Bu durumda güvensizliği, açıklığı ve rekabeti önemsiyorlar. Takım, hudut ötesi varlık transfer kapasitesine ulaşmak için VITE protokolünü geliştirmek istiyor. Ayrıyeten takım, Web3, Remix ve öteki araçlarla uyumluluğu artıracak.

Ürün seviyesinde, hizmetlerin dizaynını optimize edecek ve dağıtım maliyetini düşürecekler. Dahası, 2022’de taşınabilir cüzdanlarını da güncelleyecekler. En son sürüm, ERC-20 VITE tokeni geçişinin duyurusudur. Farklı zincirler ortasındaki süreci daha süratli ve daha kolay hale getirmek için gereklidir. Ayrıyeten, tokenler Upbit platformunda mevcut olacak. Grup, projenin kendisi dışında çekilişler düzenlemeye de devam edecek. Kazananların VCP almasına ve bunları VITE mağazasında mallarla değiştirmesine müsaade veriyorlar.

VITE token umut verici bir varlıktır ve geliştiricileri, projenin merkeziyetsizliğini ve kullanılabilirliğini daima olarak geliştirmektedir. Bütün bunlar VITE fiyat kestirimini olumlu kılıyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu