TLM Coin Nedir? TLM Coin Yorum ve Geleceği 2022

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Bu yazımızda TLM coin nedir, kripto para ünitesi Alien Worlds (TLM) nedir, TLM coin nasıl satın alınır üzere sorulara karşılık vermeye çalıştık. İşte TLM coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

Alien Worlds, oyuncular ortasındaki ekonomik rekabeti ve işbirliğini simüle eden bir NFT DeFi metaverse’dir. Bu, oyuncuları rakip Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşları denetim etmek ve ek oyuna erişim kazanmak için gerekli olan Trilium (TLM) için rekabet etmeye teşvik ederek elde edilir.

İlginizi Çekebilir

TLM Coin Kaç TL?

Şimdiki kripto para piyasası bilgilerine nazaran 1 TLM Coin 0.587783 TL TL’den süreç görüyor. TLM Coin fiyatı son 24 saat içerisinde 0.35% değişim gösterdi. TLM Coin’in son 24 saatteki süreç hacmi ise 55,432,680 $ dolar, toplam piyasa pahası ise 96,929,120 $ dolar düzeyinde.

TLM Coin Kaç Dolar?

Aktüel kripto para piyasası datalarına nazaran 1 TLM Coin 0.035802 $ dolardan süreç görüyor.

TLM Coin Nedir?

Alien Worlds, oyuncuların bu simüle edilmiş iktisatta kıt bir kaynak olan Triliumu (TLM) elde etmek için birbirleriyle rekabet ettiği bir blok zinciri oyunudur. Kullanıcılar, Planet DAO’larında TLM tokeni kullanarak yönetir.

Alien Worlds metaverse’de oyuncular, TLM madenciliği yapmak, savaşlara katılmak ve oyun içi vazifeleri tamamlamak için NFT’ler edinebilir. Oyuncular, stratejilerine bağlı olarak, oyunlarına en uygun NFT’leri satın alabilir ve bir ortaya getirebilir. Ek olarak, oyuncular altı Planet DAO’nun Kurul Üyelerini seçerek yönetişime katılabilirler ve böylelikle oyunun istikametini etkileyebilirler. Trilium (TLM), Alien Worlds metaverse tabanının lokal yardımcı program tokenidir ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

 • Gezegen Yönetişimi: TLM sahipleri, gezegenlerin idaresine ve öteki potansiyel ödüllere katılmak için TLM’yi kullanabilir.
 • Staking: Oyuncular, TLM ve NFT madenciliğine katılmak için seçilen bir gezegende TLM stake edebilirler.
 • Oyun İçi Para Ünitesi: TLM tokenleri, oyuncuların eşya satın almak ve yükseltmek, vazifelere, savaşlara ve öbür oyun içi etkinliklere katılmak için TLM’ye gereksinim duyduğu Alien Worlds’deki para ünitesidir.
 • Oynanış Teşvikleri: Faal kullanıcılar, oyun içi ekosistemi ve aktifliği geliştirmek için iştirak mükafatları olarak TLM kazanabilir.
 • NFT Satın Alma: Oyuncular, TLM madenciliği yapmak, savaşlara katılmak ve oyun içi vazifeleri tamamlamak için NFT olarak basılan oyun içi öğeleri satın alabilirler.

Proje, iki tıp özel token satışından 2.5MM USD topladı:

 • Tohum satış tipi: Azamî token arzının % 7,06’sı 0,0021 USD / TLM’den satıldı.
 • Ön satış tipi: Azamî token arzının % 3.43’ü 0.0030 USD / TLM’den satıldı.

Madencilik ve Staking

Oyuncular, TLM madenciliği yapmak için NFT’lerini kullanabilir, kiralayabilir yahut sahip olabilir. Başarılı madencilik teşebbüsleri, TLM ile oyunları ve bazen ek NFT’leri ödüllendirebilir. Land yahut Tool NFT’ye bağlı olarak, oyuncular daha fazla TLM ve NFT madenciliği yapabilirken, öbürleri her madencilik döngüsü ortasında daha kısa aralıklara sahip olabilir. Kullanıcılar, stratejilerine ve oyunlarına en uygun Araçlar ve Arazi kombinasyonunu kullanabilir.

TLM Coin Nedir? TLM Coin Yorum ve Geleceği 2022

Planet DAO Oylaması

Oyuncular, bir gezegenin daha fazla günlük TLM emisyonu almasına dayanaklarını gösteren Planet DAO’larına TLM yatırabilir. Stake yoluyla, oyuncular birebir vakitte, stake edilen TLM oranına nazaran Planet DAO’da oy hakkı kazanırlar. Oyuncular, bir yahut daha fazla Gezegenin Kurul Üyesi adayı olmak için koşabilirler. Planet DAO’daki seçimlerin akabinde, DAO’lar, Planet DAO hesapları üzerinde çoklu imza denetimini paylaşacak olan seçilmiş Meclis Üyeleri tarafından yönetişime açılacaktır.

Teknik Altyapı

Alien Worlds, Binance Smart Chain (BSC), Ethereum ve WAX ​​üzerinde çalışır ve Trilium token kontratını 3 blok zincirinin tamamına yerleştirmiştir. BSC, misyonların BEP-20 TLM token sahiplerine sunulmasına müsaade vererek ‘görev’ belirleme fonksiyonunu desteklerken, WAX, temel oyun mantığının birçok için (Federasyon ve Gezegenler gibi) fiyatsız bir süreç katmanını takviyeler. Alien Worlds NFT’leri, eşler ortası IPFS’de depolanan NFT imaj datalarıyla BSC ve WAX’ta desteklenir. Bu, harici uygulamaların faaliyetlerini kolaylaştırmak için zincir üstü fonksiyonlar ve bilgilerle irtibat kurmasına müsaade verirken, imaj datalarının merkezi olmayan kalmasını sağlar.

Alien Worlds Topluluğuna Genel Bakış

Alien Worlds topluluğu şu anda Discord sunucusunda 18 lisanda faal. Alien Worlds grubu, topluluk geliştirme stratejisini şu bölgelere odaklamaktadır: İngilizce konuşulan ülkeler, Çin, Rusya, Japonya ve Türkiye. Ayrıyeten Filipinli, Endonezyalı ve Hintli topluluklar da desteklenmektedir. Oyunun yerelleştirilmesi ve bölgesel olarak kıymetli IP’nin dahil edilmesi bir odak alanıdır. Alien Worlds’ün mevcut topluluk büyüme stratejileri şunlardır:

 • Oyun içinde fonksiyonellik ve öyküler içeren âlâ bilinen IP’leri NFT’ler olarak yerleştirmek için lisans muahedeleri
 • Yeni kullanıcıların oyun hakkında bilgi edinmesine ve tecrübeli kullanıcıların birbirleriyle ilişki kurmasına imkan tanıyan etkin Alien Worlds Telegram ve Discord kanallarını desteklemek
 • Günlük kullanıcı aktifliğini artırmak için indirimlere ve promosyonlara sponsor olmak
 • Alien Worlds topluluğunun teknik ve teknik olmayan özellikler aracılığıyla metaverse genişletmeye devam etmesi için araçlar yaratmak

TLM Coin Yorum ve Geleceği 2022

Alien Worlds temel olarak bir madencilik oyundur. Kullanıcılar tarafından büyük bir farkla en büyük metaverse oyunudur tıpkı vakitte.

Oyun, bir Wax cüzdan kullanarak kolay bir kayıt ve Atomic Hub pazarında yapılan tüm NFT ticareti ile kolaylaştırılmıştır. Ek olarak, mahallî token TLM, üç farklı zincir boyunca ışınlanabilir. Kullanıcılar oyunun DAO’larına yüksek oranda dahil olabilir ve hatta kurul üyesi olabilir ve haftalık seçimlere katılabilir.

Pek çok özelliği var ve büyük, lakin yeni başlayan blok zinciri oyuncuları için şiddetli bir öğrenme eğrisi olabilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu