Aktif Bank’tan Decentrland’da Yeni Temas Noktası

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Etkin Bank, Decentraland’da müşterileri için yeni bir temas alanı hazırladı. Metaverse’te yeni bir bağlantı kanalı kurmak isteyen tanınan banka, bir bina inşa ederek bir prensip daha imza attı.

Faal Bank Decentraland’da yer alan binası sayesinde tüm gün ziyaretçilerle buluşup bağlantı kurabilecek. Bina içerisine Etkin Bank Metaverse Agent’ı da ekleyen banka, bu biçimde müşterilerine bilgilendirmelerde de bulunabilecek. Tüm kullanıcılar hafta içi saat 09:00-18:00 saatleri ortasında Decentraland üzerinden 65,-127 koordinatlarında bu binaya erişebilir.

Aktif Bank’tan Decentrland’da Yeni Temas Noktası

Mevzuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Faal Bank Müşteri Tecrübesi ve Bağlantı Küme Lideri Gamze Numanoğlu, şu sözleri kullandı:

“Hızla hayatımıza giren ve önümüzdeki periyotta bu yerini ivmelenerek artıracak olan Metaverse’te, bu kozmosun gelişim süratiyle paralel biçimde yol katedebilmek için Etkin Bank olarak süratle aksiyonlar almaya başlamış ve Decentraland’de yerini alan, projeler gerçekleştiren birinci Türk bankası olmuştuk. Temel maksadımız; müşterilerimize dokunabileceğimiz ve daha güzel, yeni tecrübeler yaratabileceğimiz her alanda varlık gösterebilmek. Bugün, tam da bu gayeye hizmet eder biçimde Metaverse’te müşterilerimizle markamız ortasında yeni bir temas alanı oluşturuyoruz. Bu cihanda mevcut şartlardaki en aktif müşteri tecrübesini sağlayabilmek ismine da kesimimiz için öncü bir adım atarak tekrar bir birincisi gerçekleştiriyoruz. Decentraland’de bir Etkin Bank binası açmanın yanı sıra orada müşterilerimizle bağlantı kurabilecek ve bilgilendirme sağlayacak bir Faal Bank Metaverse Agent’ı da pozisyonlandırdık. Önümüzdeki günlerde binamız içerisindeki temas seçeneklerini artırmak ve binamızın daha faal biçimde kullanılmasını sağlamak için de çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ayrıyeten ekosistemimizin bize verdiği avantajı müşterilerimiz için kullanmaya devam ediyoruz, bundan sonraki periyotta 9 milyon kullanıcılı biletleme markamız Passo ile de Metaverse’te yenilikçi ve öncü bir aktiflik projesi kurgulayacağız” dedi.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu