Bitcoin (BTC) En Sonunda Uzun Düşüş Döngüsünü Bitirdi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Önder kripto para ünitesi Bitcoin (BTC), sonunda düşüş serisini sonlandırdı. Tekrar de boğalar şimdi ortaya çıkmadı.

En büyük kripto para ünitesi olan Bitcoin, haftalık grafiğinde yeşil bir mum elde ettikten sonra nihayet bugüne kadarki en makûs düşüş serisini sonlandırdı. Önder kripto para, art geriye onuncu kırmızı mumdan kıl hissesi kurtuldu. BTC, son 24 saatte %5.3 arttı. Şu anda 31.256 dolardan süreç görüyor.

İlginizi Çekebilir

Bitcoin, yılın başından bu yana %32,5 oranında düştü bu da ayıların şoför koltuğunda kaldığı manasına geliyor.

Çok Kaygı Hakim

Bu ortada, düşüş piyasası hissi devam ediyor. Kaygı ve Açgözlülük Endeksi “aşırı korku” göstermeye devam ediyor.

Bitcoin (BTC) En Sonunda Uzun Düşüş Döngüsünü Bitirdi

Bitcoin’in en son fiyat artışından sonra ne olacağı konusunda kesin bir niyet hakim değil. Örneğin 1 Mayıs’ta, en büyük kripto para ünitesi, üç haftanın en yüksek düzeyi olan 32.375 dolara yükseldi, lakin sonraki gün kazanımlarını sildi ve akabinde tehlikeli bir düşüş başlattı.

Daha evvel bildirildiği üzere tecrübeli trader Peter Brandt geçtiğimiz günlerde Bitcoin fiyatının bu düşüş döngüsü sırasında 12.000 dolara kadar gerilebileceğini öne sürdü.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu