Beyaz Saray Ofisinin Madencilik Raporu, Ağustos Ayında Yayımlanabilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Beyaz Saray Bilim ve Teknoloji Siyaseti Ofisi, Ağustos ayında kripto para madenciliği ve çevresel tesiri hakkında bir rapor yayımlamayı planlıyor.

Bloomberg’ün haberine nazaran Beyaz Saray Bilim ve Teknoloji Siyaseti Ofisi (OSTP), ABD Lideri Joe Biden’ın yürütme buyruğunu takiben, kripto para madenciliği raporu yayımlayacak.

İlginizi Çekebilir

OSTP, Teksas üzere eyaletlerdeki elektrik sorunları, gürültü kirliliği üzere şikayetleri ve farklı bahisler da dahil olmak üzere kripto madenciliği ile ilgili çok daha fazla mevzuyu araştırıyor.

OSTP’nin güç kısmından Costa Samaras Bloomberg Law’a verdiği demeçte şunları söyledi.

“Bu, manalı bir biçimde finansal sistemimizin bir modülü olacaksa, sorumlu bir formda geliştirilmesi ve toplam emisyonları en aza indirmesi değerlidir.

Madencilerin elektrik fiyatlarının düşük olduğu yerlerde kurulduğunu ve uygun endüstriyel oranları teminat altına aldıklarını gördük”

Biden’ın yürütme buyruğu, OSTP’ye öteki ofislerle grup oluşturma ve temel olarak blokzinciri teknolojilerinin çevreyi nasıl etkileyebileceğini inceleyen bir rapor hazırlama vazifesi verdi. Planlar raporun önümüzdeki Ağustos ayında yayımlanması tarafında.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu