Ethereum Madencilerinin Gelirleri Mayıs Ayında %27 Azaldı 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Ethereum madencilerinin gelirleri, Mayıs ayında bir evvelki aya kıyasla %27 azaldı.

The Block Research tarafından derlenen bilgilere nazaran Ethereum madencilerinin gelirleri geçtiğimiz ay değerli ölçüde düştü. 969.4 milyon dolar gelir eden madenciler, Mayıs ayında Nisan ayına kıyasla %27.2 daha az gelir elde etti.

İlginizi Çekebilir
Ethereum Madencilerinin Gelirleri Mayıs Ayında %27 Azaldı Kaynak: The Block

Bu gelirlerin 888.95 milyon dolar üzere büyük bir çoğunluğu blok sübvansiyonlarından gelirken, 80.46 milyon dolar kadar görece küçük bir ölçüsü ise süreç fiyatlarından geldi. Ayrıyeten süreç fiyatlarının toplam gelirdeki hissesi da düşüş yaşadı ve %5.6’ya geriledi. 

Başka taraftan datalar, Ethereum madencilerinin Mayıs ayında Bitcoin madencilerinden 1.08 kat fazla gelir elde ettiğini gösteriyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu