Elidor Metaverse’e Giriş Yaptı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Elidor, ulusal voleybolcu Ebrar Karakurt ve müzisyen Nova Norda ile birlikte metaverse’e giriş yaptı.

Elidor Cihanı, 8 Haziran’da gerçekleşecek olan #Dedikolabilir koleksiyonu lansmanı ile kullanıma açılacak. Elidor ve Boyner iş birliğiyle hayata geçen Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu, Elidor’un “Kendi Yolumuzda” projesi kapsamında genç bayanların eğitim hayallerini destekliyor! Sonlu sayıda modülden oluşan koleksiyon, TOG Vakfı’nın Gençlik Bursları Fonu’na kaynak oluşturarak üniversite hayatları boyunca desteklenen genç bayan bursiyerlerin sayısını artıracak.

İlginizi Çekebilir

Çantadan tişörte 17 eşsiz kesimden oluşan Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu’nun lansmanı 8 Haziran’da gerçekleştirilecek.

Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyon Lansmanı’ndan sonra Elidor Evreni’nin Spatial Aktiflik Alanı herkesin ziyaretine açılacak.

Elidor Evreni’ne Nasıl Giriş Yapılır?

Elidor Evreni’nde yer alacak olan Spatial’a Oculus Quest, web tarayıcı, iOS ve Android aygıtlardan giriş yapılabilecek. Elidor bahisle alakalı olarak şu açıklamaları yaptı:

“Elidor olarak yenilikçiliği benimsiyoruz ve yeni teknolojilerin kullanıldığı her alanda tüketicilerimizle buluşmanın yollarını keşfetmeye devam ediyoruz. Kendi Yolumuzda projesi kapsamında genç bayanların eğitim hayallerini desteklemek için süratli tüketim markaları ortasında Türkiye’deki birinci NFT projesini ürettik. Buradaki açık artırmanın gelirini TOG Gençlik Bursları Fonu’na aktararak genç bayanlar için burs kaynağı yarattık. Artık de Elidor markamızı ve Kendi Yolumuzda marka emeli projemizi sanal kainata taşıyoruz. Yenilikçi bir bağlantı açısıyla tüketicilerimizle projemizi buluşurken, Boyner iş birliğiyle oluşturduğumuz Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu sayesinde TOG’un Gençlik Bursları Fonu’na kaynak yaratarak genç bayanların eğitim hayallerinin önündeki mahzurları kaldırmaya devam ediyoruz.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu