New York Senatosu, PoW Madenciliği Moratoryum Yasasını Onayladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

New York Senatosu, proof of work madenciliği operasyonlarına moratoryum uygulayan yasa tasarısını onayladı.

New York’taki kripto madenciliğine yönelik moratoryum tartışmalarının akabinde dün eyaletteki proof of work madenciliği operasyonlarına moratoryum uygulayan bir yasa tasarısı onaylandı. Bu, faaliyetlerini karbon bazlı yakıtla gerçekleştiren tüm proof of work operasyonları için iki yıllık bir yasak manasına geliyor. 

İlginizi Çekebilir

Daha evvel aktardığımız üzere, eyalette kripto madenciliğinin genişlemesini yavaşlatmak için baskı kuruluyordu. Daha fazla madencilik tesisini kapsayan ve üç yıllık bir moratoryum öneren bir yasa tasarısı ise geçtiğimiz Haziran ayında reddedilmişti.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu