Solana (SOL) Ağı, Kesintiye Uğradı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Solana (SOL) ağı, ağdaki yeni blokların üretiminin durmasının akabinde kesintiye uğradı.

Solana Beach’in bilgilerine nazaran, Solana’nın doğrulayıcıları son beş saattir yeni bloklar işlemedi ve bu da tüm ağın büsbütün kapanmasına neden oldu.

İlginizi Çekebilir

Solana Status, ana ağ betasının doğrulayıcılar tarafından tekrar başlatılması gerektiğini söyledi.

“Doğrulayıcı operatörleri, Discord’daki mb-doğrulayıcılarla tekrar başlatmaya hazırlanmalı”

Yazım sırasında Discord’da ağı tekrar başlatmaya yönelik tartışmalar devam ediyor.

Solana takımı, sorunun giderilmesi için ağı yine başlatmalarını istedi. Bunun için çeşitli talimatlar yayımladı.

Solana, yüksek performanslı bir blokzinciri olarak ortaya çıksa da geçtiğimiz yıl boyunca birçok kesinti yaşadı. Geçtiğimiz ay da Solana ağı, doğrulayıcılar tarafından yine başlatılmadan evvel yaklaşık yedi saat boyunca kullanılamaz durumda kaldı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu