Bitget, Gracy Chen’i Yönetici Direktör olarak Atadı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Singapur, 1 Haziran 2022 – Önder küresel kripto borsası – Bitget, bugün platform küresel genişleme planını hızlandırırken Bitget’in büyüme stratejilerine liderlik edecek olan Gracy Chen’in Yönetici Direktör olarak atandığını duyurdu.

Dünya çapında 50’den fazla ülkedeki varlığıyla Bitget, gibisi görülmemiş bir süratle büyüyor. Bu yılın başlarında Bitget, türev süreç hacminin tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 8,69 milyar dolara ulaştığını ve bir evvelki yıla nazaran %300’lük bir büyümeyi temsil ettiğini duyurdu. Ayrıyeten, kullanıcı tabanı da değerli ölçüde büyüyerek dünya çapında iki milyon kullanıcıya ulaştı. Bitget’in geçen yılki katlanarak büyümesiyle Chen’in atanması bilhassa daha geniş küresel pazarlarda büyümeyi yönetmeye odaklanacak.

İlginizi Çekebilir

Chen’in atanması hakkında yorum yapan Bitget CEO’su Sandra Lou, “Gracy üzere tecrübeli bir profesyonelin ortamıza katılmasından son derece mutluyuz ve milletlerarası pazarlarda büyüme stratejilerimizi daha da güçlendirmek için bu alandaki uzmanlığından yararlanmayı dört gözle bekliyoruz.” dedi.

2018’de piyasa çıkışından bu yana Bitget’te muazzam bir büyümeye ve en son türev süreçler hacmine nazaran CoinMarketCap ve CoinGecko tarafından küresel olarak birinci beşte yer almasına şahit olan Chen, Fin-tech sanayisine tekrar katılmak ve tüm dikkatini kripto alanına adamak için ilham aldı. Chen, atanmasının akabinde küresel pazarların büyümesini ve genişlemesini, Bitget’in stratejisini, yürütmesini, iş ve kurumsal gelişimini denetleyecek. Ayrıyeten Bitget’in sesini ve daha geniş kripto ekosistemindeki varlığını yükseltecek ve markanın liderliği altında daha da gelişmesine yardımcı olacak.

Chen, merkezi Taipei’de bulunan bir VR teknolojisi şirketi olan XRSPACE’de yönetici rolleri üstlenerek Bitget’e katıldı. XRSPACE Lideri Peter Chou tarafından davet edilen Gracy, bölgedeki pazarlama ve iş geliştirme vazifelerinin yanı sıra hükümet ve halkla ilgileri denetledi ve yönetti.

Çin’deki en büyük medya kümelerinden biri olan Phoenix TV’nin teknoloji ve finans kanalında evvelce sunucu ve üretimci olan Chen, Dünya Ekonomik Forumu da dahil olmak üzere finansal haberler ve olaylar hakkında kapsamlı haberler yaptı. Phoenix’te geçirdiği müddet boyunca, Wired’ın kurucu editörü Kevin Kelly de dahil olmak üzere teknoloji önderleriyle röportaj yaptı.

“Global türev süreçlerinde büyümeye öncülük eden bir kripto platformuna katılmak için heyecan verici bir vakit. Her vakit kripto ve ilgili teşebbüslerde istekli bir yatırımcı oldum. Bitget’in kardeş şirketi ve Asya’nın önde gelen merkezi olmayan cüzdanı BitKeep’in birinci yatırımcılarından biri olarak, markanın yıllar boyunca gelişimine ve büyümesine şahit oldum. Azimli ve zeki bireylerle dolu bir tertibe katılmaktan ve Bitget’e Web2 ve Web3’ü aşan, CeFi ve DeFi’yi birbirine bağlayan ve uçsuz bucaksız kripto ağına geniş bir köprü oluşturan portal olarak daha da yüksek büyümeler kaydetmesine rehberlik etmekten memnunluk duyuyorum. ” dedi Gracy Chen.

Chen, 2015 yılında Dünya Ekonomik Forumu tarafından Küresel Shaper seçildi. National University of Singapore’dan mezun olan Chen, ayrıyeten Massachusetts Institute of Technology’de MBA derecesi alacak.

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Şu anda dünya çapında 50’den fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget, 20’den fazla ülkeye yayılan 500 kişilik bir iş gücüyle 2021’de merkezi olmayan finansı teşvik etme misyonunu hızlandırdı.

Bitget’in Haziran 2019’da kripto türevleri pazarındaki resmi lansmanından bu yana, platform artık dünyanın en büyük kripto copy trade ve türev borsalarından biri haline geldi ve hacme nazaran türev süreçler için CoinMarketCap ve CoinGecko tarafından küresel olarak birinci beşte yer alıyor. Bitget’in amiral gemisi eseri Tek Tıkla Copy Trade, dünya çapında kripto türevleri traderları için tecrübeye yenilik getiren 20.000’den fazla copy traderı kendine çekti.

‘Better Trading, Better Life’, ideolojisine sıkı sıkıya bağlı kalarak, Bitget, Web2 ve Web3’ü aşan, CeFi ve DeFi’yi birbirine bağlayan ve geniş bir köprü ile sonuçlanan portal olmayı hedefleyerek, küresel olarak kullanıcılara kapsamlı ve geniş kripto ağına inançlı ticaret tahlilleri sağlamayı taahhüt eder. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol grubu Juventus’un birinci forma partneri ve kısa mühlet sonra PGL Major’ün resmi espor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen espor tertibi Team Spirit ve Türkiye’nin önde gelen ve esaslı futbol kulübü Galatasaray ile iştirakleri da 2022’nin başlarında duyuruldu.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:

Resmi website: Bitget.com

Telegram: https://t.me/bitgetturkiye

Twitter: https://twitter.com/bitgetturkey

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitget-global/

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu