KuCoin’den Web 3.0’a Özel Yenilik: KuCoin Wallet

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para dünyasının önde gelen borsalarından KuCoin, yeni gözetimsiz cüzdan projesi KuCoin Wallet’ı duyurdu. Kullanıcılarının tüm kripto para varlıklarını alıp satabilmesini ve saklamasını sağlayan KuCoin Wallet birebir vakitte NFT varlıkları da tek merkezde toplama imkanı sunuyor. Yeni eserin bilhassa inançlı alım satım ve saklama süreçlerinde destekleyici bir hizmet olması hedefleniyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olarak bilinen KuCoin, yeni “KuCoin Wallet”ı kullanıma sundu. Kullanıcıların Bitcoin, Ethereum, USDT, USDC, BNB ve gibisi yüzlerce kripto para ve tokeni saklayıp alım-satım yapabilecekleri KuCoin Cüzdan resmi olarak hizmete açıldı. Web 3.0 seyahatini derinleştirecek olan KuCoin Cüzdan DeFi, NFT ve GameFi fonksiyonlarla desteklenecek.

İlginizi Çekebilir

NFT yatırımcılarına da hitap edecek olan KuCoin Wallet, NFT varlıkların da saklanmasına yardımcı olacak. Birebir vakitte yakın vakitte faaliyete başlayacak olan NFT pazarlarından Windvane ile entegre edilecek olan KuCoin Wallet beraberinde NFT odaklı yeni özellikler sunuyor.

Kripto para cüzdanlarının en kıymetli noktasını güvenlik oluşturuyor. Bu kapsamda kripto para güvenliği alanındaki tecrübeli şirketlerden Hacken, yeni projenin güvenlik sürecini yönetecek. Kullanıcılar kendilerine özel anahtarlar sayesinde varlıkları üzerinde tam bir denetim sağlama imkanı bulacak.

Web 3.0 Dünyasına Girmemiz İsmine Yeni Bir Adım Oluşturduk

KuCoin CEO‘su Johnny Lyu, “Web3 ağına açılan kapı olarak kripto cüzdanları, kullanıcıların merkezi olmayan ekosisteme katılması için değerli bir gereklilik. Dijital varlıkları depolamak için sırf bir araç olmaktan çok daha fazlasını kapsıyor. KuCoin Wallet’ın resmi web lansmanı, KuCoin’in merkezi borsa hizmetlerinin ötesine geçmemizi sağlayacak. Bu kapsamda bölümdeki alanımızı daha fazla genişletmek için merkeziyetsiz alanlara girme amaçlarımızı önemsiyoruz. KuCoin Wallet, bu kıymetli vakitte Web 3.0 alanına girme kararlılığımızı gösteren yeni bir adım niteliği taşıyor” dedi.

KuCoin Wallet Lideri Jeff, “KuCoin her vakit tüm yatırımcı sınıflarının gereksinimlerine daha âlâ tahliller sunmayı amaçlıyor. Bu çalışmalar kapsamında KuCoin Wallet’ın resmi olarak hizmete başlaması KuCoin’in Web 3.0’da yeni atılımlar yapması için yeni bir pencere oluşturdu” dedi.

KuCoin hakkında

Eylül 2017’de kurulan KuCoin, 700’den fazla kripto varlık için hizmet sunan global bir kripto para borsasıdır. Şu anda dünya çapında 207 ülkede 18 milyon kullanıcısına spot süreç, marjin süreçler, P2P fiat (itibari para) ticareti, vadeli süreçler, staking ve borç alma-verme imkânları sağlıyor. CoinMarketCap’e nazaran KuCoin şu anda en düzgün 5 kripto borsasından biri. Ayrıyeten Forbes, KuCoin’i 2021’in En Âlâ Kripto Borsaları ortasında gösterdi. 2022’de The Ascent, KuCoin’i meraklılar için En Yeterli Kripto Borsası ve Uygulaması olarak seçti.

KuCoin Wallet Hakkında

KuCoin Wallet KuCoin tarafından desteklenen inançlı ve kullanımı kolay bir kripto cüzdanıdır. KuCoin’in güvenlik uzmanlığı ve Hacken tarafından denetlenen başkan güvenlik teknolojisi ile KuCoin Wallet, kullanıcıların varlıkları üzerinde tam denetime sahip olduğu gözetimsiz bir cüzdandır. KuCoin Wallet, kullanıcılara varlıklarını direktörün en kolay yolunu sunar ve ayrıyeten kullanıcıların NFT koleksiyonlarını direkt cüzdanlarına almalarını, saklamalarını ve görüntülemelerini sağlar. KuCoin Wallet, tüm kripto severler için Web 3.0 dünyasına açılan bir kapıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu