Sabancı Üniversitesi Finans Mükemmeliyet Merkezi, NFT Sertifika Dönemini Başlattı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Sabancı Üniversitesi Finans Mükemmeliyet Merkezi (CEF), Kripto Varlıklar ve Blockchain Teknolojisi eğitim programı ile bir birinci gerçekleştirdi. Merkez bundan sonra tüm eğitimlerin sertifikalarını NFT formatında verecek.

Kurucu sponsoru Akbank olan Sabancı Üniversitesi Finans Mükemmeliyet Merkezi (Center of Excellence in Finance/CEF), Kripto Varlıklar ve Blockchain Teknolojisi eğitimi ile birlikte bundan sonra gerçekleşecek tüm programlarda sertifikalarını OpenSea üzerinden NFT formatında sunacak. CEF’in NFT sertifikaları Sabancı Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel Bağlantı Tasarımı yüksek lisans mezunu Emre Parlak tarafından tasarlandı. Dijital tipografi alanında eğitimler veren Emre Parlak, tıpkı vakitte Olağanüstü tasarım ajansının da kurucu ortaklarından biri.

İlginizi Çekebilir
Sabancı Üniversitesi Finans Mükemmeliyet Merkezi, NFT Sertifika Dönemini Başlattı

Merkez kelam konusu programı Mayıs 2022’de başlattı. InsideChains CEO’su Cristina Dolan’ın eğitmen olduğu sertifika programı, iştirakçilere kripto varlıklar konusunda ayrıntılı bilgilendirme yapıyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu