Ethereum Fonları, 11 Milyon Dolarlık Çıkış Gördü

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

CoinShares datalarına nazaran Ethereum fonları, geçtiğimiz hafta 11,6 milyon dolarlık çıkış gördü.

Algorand fonları ise 20 milyon dolarlık rekor düzeyde bir giriş gördü.

İlginizi Çekebilir

Genel olarak dijital varlık yatırım eserleri 87 milyon dolarlık yatırım aldı ve bunun büyük bir çoğunluğunu 69 milyon dolarla Bitcoin meydana getirdi. Geçen hafta ise kripto para fonları 141 milyon dolarlık çıkış gördü.

Kuzey Amerika, geçtiğimiz hafta 72 milyon dolarlık kripto girişiyle başı çekti. Onu 15.5 milyon dolarla Avrupa takip etti.

En çok giriş gören 3. dijital varlık ise Solana oldu. Solana’nın gerisinde Tron ve Polkadot yer aldı.

Yaşanan son piyasa düzeltmesi sebebiyle, idare altındaki varlıklar son bir yılın en düşük seviyeisine ulaştı.

CoinMarketCap’in bilgilerine nazaran kripto para piyasası şu anda 1,31 trilyon dolar bedelinde yer alıyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu