Elon Musk, Dogecoin Kurucusuna Yanıt Verdi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin kurucusu Jackson Palmer’a karşılık verdi.

Musk, Twitter spam botlarıyla çaba edebilecek bir Python kodu yazdığını sav etti için Palmer’a reaksiyon gösterdi.

İlginizi Çekebilir

Palmer, Avustralya mecmuası Crikey ile yaptığı bir röportajda, Tesla CEO’sunun öteki kripto influencer’larıyla da paylaştığı komut evrakının bir kopyasını almak için ulaştığını belirtti. Palmer ayrıyeten Elon Musk’ın komut evrakını nasıl çalıştıracağını sorduğunu ve Musk’ın bu bahisle ilgili çok da bilgili olmayabileceğini ima etti.

Elon Musk, atmış olduğu tweet ile Palmer’ın savlarına alaycı bir halde karşılık verdi ve söylediklerini yanlış olarak nitelendirerek, komutları herkesle paylaşmaya davet etti.

“Yanlış bir formda Python’un botlardan kurtulduğunu tez ettiniz. Tamam dostum, o halde bunu tüm dünya ile paylaş”

Musk, tweet’lerine devam etti:

“Çocuklarım 12 yaşındayken Jakcson’ın bana gönderdiği saçma sapan komuttan daha yeterli bir komut yazdı. Dediğim üzere şayet bu kadar mükemmelse bunu tüm dünya ile paylaşmalı ve herkesin Twitter tecrübesini daha âlâ hale getirmeli. Bunu yaparsa ne demek istediğimi anlayacaksınız. Jackson Palmer bir piyondur”

Dogecoin kurucusu Jackson Palmer, Elon Musk’ın her vakit bir dolandırıcı olacağını argüman ederek, dolandırıcıları tüm dünyanın sevdiğini de belirtmişti.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu