LUNA 2.0 Coin Fiyatı: Terra LUNA 2.0’da Son Durum!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Luna 2 0 sahipleri, 28 Mayıs’ta piyasaya sürülmesinin akabinde Luna 2 0 fiyat hareketini hevesle ancak temkinli bir biçimde takip ediyor.

Artık uygulanan Luna 2.0 kripto değişim dayanağı ile, mevcut Luna Classic sahipleri yeni zincirde 1 milyar yeni Luna tahsisi alıyor.

İlginizi Çekebilir

Pekala, Luna kripto çöküşü hala birçok Luna sahibinin aklının önündeyken, yeni kripto paranın fiyatı hakkında ne biliyoruz?

Luna 2.0 Fiyatı Ne Kadar?

Beklendiği üzere, Luna 2.0 fiyatı lansmanının birinci gününde çok değişken kaldı.

Luna, lansmanından sonraki birinci birkaç saat içinde 16-19 dolar civarında istikrar kazandı. Lakin 19,54 dolardan tepe yaptığından beri %75 üzere büyük bir düşüşle 3,63 dolara düştü. Lakin, artık 4-6 dolar aralığında sabitlenmiş görünüyor. Yazının yazıldığı sırada Luna fiyatı 6.100 dolardan süreç görüyor.

Bu hala değişken bir durum. Luna 2.0 fiyatı muhtemelen önümüzdeki birkaç gün içinde dalgalanacak.

Toplumsal medyadan ve “analist görüşlerinden” birçok Luna 2.0 fiyat iddiası gelirken, hiç kimse yeni kripto para için makul bir fiyatı garanti edemez.

Sahiden de, kripto para ünitesindeki airdropların yaygınlığına karşın, Luna 2.0 durumu epey eşsiz bir durum. Eşi görülmemiş tabiatı, rastgele bir iddiada bulunmayı çok daha zorlaştırıyor.

Luna 2.0 fiyatının birçok, bu yeni Luna’nın 1 milyarını basma kararından gelecek. Bu, mevcut Luna dolanım arzındaki 6,5 trilyondan kıymetli bir ölçü daha düşüktür. Fakat, çöküşten evvelkinin üç katından fazla.

Fiyat ne olursa olsun, Luna 2.0 sahipleri tüm yeni paralarını çabucak nakite çeviremeyecekler. Terra, Luna kurtarma sürecini kolaylaştırmak için 28 Mayıs’ta sahiplerine airdrop’larının %30’unu alacaklarını söyledi. Kalan Luna, en erken altı ay içinde kademeli olarak açılacak ve kazanılacak ve istiflenecek.

Luna 2.0 lansmanı Luna Classic’in fiyatını da etkileyebilir. 27 Mayıs’taki enstantaneden çabucak evvel birçok kişi Luna Classic’i satın alırken, fiyatı çarpıcı bir biçimde yükseldi, fakat düştü ve lansmanın akabinde tekrar yükseldi.

LUNA 2.0 Coin Fiyatı: Terra LUNA 2.0’da Son Durum!

Luna 2.0 Piyasa Kıymeti

Birçok yeni sahip, başka kripto para ünitelerine nazaran nerede durduğuna dair daha hakikat bir fikir edinmek için Luna 2.0 piyasa kıymetine bakacak.

1 milyar token basılacak olsa da, bu yalnızca kademeli olarak gerçekleşecek. Hakediş mühleti, lansman sırasında sirkülasyondaki ölçünün 1 milyardan çok daha az olacağı manasına geliyor. Büyük ölçüler tutan kimi balinaların, Luna’larının kilidini açmadan evvel bir yıldan fazla beklemesi gerekebilir.

CoinMarketCap’e nazaran, Luna 2.0’ın mevcut dolanımdaki arzı 210 milyon. 5,96$’lık bir fiyatla bu, piyasa pahasını 1,2 milyar dolar civarına koyuyor (Nisan sonundan itibaren hala 30 milyar doların epeyce altında.)

Bununla birlikte, evvelki zincirin kripto parasının da üzerindedir. Yazma sırasında, Luna Classic’in 1,04 milyar dolarlık bir piyasa pahasına sahip. Birtakım LUNC sahipleri Luna 2.0’ı değiştirebileceği anı beklerken, 24 saat içinde %100 arttı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu