Kerimcan Durmaz NFT Dünyasında Yerini Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Toplumsal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, NFT dünyasında yerini aldı ve BIANCA isimli koleksiyonunun satışa sunulduğunu duyurdu.

Kerimcan Durmaz’ın NFT koleksiyonu özel fotoğrafların yer aldığı toplamda 250 modüllük bir albümden oluşuyor. Web sitesinden yapılan açıklamada şu sözler kullanıldı:

İlginizi Çekebilir

“Her biri itinayla çizilmiş bu fotoğraflardan sırf 1 adedinin içinde çizime ilişkin özgün fotoğraf var ve yalnızca sana ilişkin olacak. Special Edition olan bu fotoğrafa eriştiğin anda ise Kerimcan’ın Youtube görüntülerinden birinde konuk olma bahtını elde etmiş olacaksın! Lakin üzülme, özel ve tek olan bu versiyona sahip olamasan da, NFT’lerden satın almış ve çekilişle seçilecek birinci 10 kişi ‘Peşimde makeup kapsül koleksiyon’ ikramı kazanırken, bir öteki 10 kişi ise Kerimcan’ın konser için bulunduğu kentte 2 kişilik fiyatsız giriş hakkı elde etmiş olacak.”

Kerimcan Durmaz’ın NFT koleksiyonundan bir kesim satın alabilmek için en az 0.11 ETH ölçüsünde bakiyeye muhtaçlık olduğu duyuruldu.

Kerimcan Durmaz NFT Dünyasında Yerini Aldı

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu