Bazı Terra Yatırımcıları Beklediklerinden Daha Az LUNA Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Birtakım yatımcılar airdrop olarak beklediklerinden daha az LUNA aldılar.

Terra ise çok sayıda şikayete karşılık olarak, kimilerinin airdrop’larını tam olarak alamayabileceği konusunda kullanıcıları bilgilendirdi. Grup, bir tahlil üzerinde faal olarak çalıştığını açıkladı ve ek datalar topladıktan sonra daha fazla bilgi sağlamayı vaat etti.

İlginizi Çekebilir

CoinGecko tarafından sağlanan datalara nazaran, LUNA tokeni şu anda 8.45 dolardan süreç görüyor. Birinci gününde %70’ten fazla düştükten sonra token artık %49 oranında toparlandı.

Terra’nın ani canlanmasından herkes mutlu değil. “Black Swan” müellifi Nassim Taleb geçtiğimiz günlerde tartışmalı blok zinciri projesinin Bernie Madoff usulü bir Ponzi şemasından bile daha makus olduğunu belirtmişti. Taleb ayrıyeten, kullanıcıları dolandırmayı bırakabilmesi için kurucu Kwon’un parmaklıklar arkasında olması gerektiğine inanıyor.

Öte yandan bir söylentiye nazaran Kwon öteki bir stablecoin üzerinde çalışıyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu