Shiba Inu (SHIB) Kurucusu Tweet’lerini Sildi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

En ünlü göğüs token’lardan Shiba Inu’nun (SHIB) kurucusu, tweet’lerini büsbütün sildi.

Twitter’da RyoshiResearch olarak da bilinen SHIB kurucusu, tweet’lerini ve Medium sayfalarındaki tüm gönderileri sildi.

İlginizi Çekebilir

Atağın akabinde SHIB topluluğunda bir tasa meydana geldi. Lakin daha sonra SHIB kurucusu, Medium sayfasında şu tabirleri kullandı:

“Önemli biri değilim ve bir gün haber vermeden gideceğim. Shiba’yı alın ve kıssaya devam edin”

Ryoshi daha sonra paylaştığı gönderi de SHIB’in geliştirici takım başkanı Shytoshi Kusama’ya yönelikti:

“Lütfen gereksiz ve saçma şeyler söyleme.

SHIB, LEASH, BONE, SHIBOSHIS ve Metaverse’e odaklanın. En kısa müddette bir güncelleme yayınlayın. İnsanları bekletmeyin ve sorunları çözmelerini istemeyin. İlerlemeleri haftalık bir biçimde güncelleyin. Boş şeylerle vakit kaybetmeyin. Geliştiricileriniz bir kaplumbağa kadar yavaş”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu