Algorand (ALGO) Fonları Rekor Seviyede Giriş Görüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Algorand merkezli kurumsal yatırım eserleri, haftalık giriş açısından rekor kırdı.

CoinShares’in varlıklarına nazaran Algorand eserleri, haftalık 20 milyon dolarlık girişle rekor seviyeyi gördü. Kripto gazetecisi Colin Wu’ya nazaran bunun sebebi, Algorand’ın son lansmanları olabilir.

İlginizi Çekebilir

Dijital varlık yatırım eserlerine yapılan toplam giriş, geçtiğimiz hafta 87 milyon doları buldu ve bugüne kadar olan toplam giriş 0,52 milyar dolar düzeyine ulaştı. Bitcoin’in üzerindeki toplam varlıklar, fiyattaki düşüş sebebiyle Temmuz 2021’den bugüne en düşük düzeyde yer alsa da 69 milyon dolarlık giriş almayı başardı. Böylece Bitcoin eserlerine yapılan toplam yatırım 369 milyon dolara ulaştı.

Ethereum ise düşüş eğiliminde yer almayı sürdürdü. Geçtiğimiz hafta 11,6 milyon dolarlık çıkış gören ETH eserleri, yıl başından bu yana ise 250 milyon dolarlık çıkş gördü. Solana 1,8 milyon dolar, Tron ise 0.4 milyon dolar giriş gördü.

Algorand kısa bir mühlet evvel Nijerya hükümeti ile anlaşarak ulusal bir cüzdan çıkarma kararı aldı. Developing Africa Group, Algorand tabanlı bir plan tercih ederken, ödeme ortağı olarak ise mahallî konseyi Koibanx’ı seçti.

Algorand ayrıyeten Self-Sovereign Identity (SSI) teknolojisini geliştirmek için FlexID’ye ölçüsü belgisiz olan bir yatırım yaptı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu