Binance Coin Ne Zaman Yakılacak? BNB Coin Yakıldıktan Sonra Yükselir Mi?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Binance Coin yakma işlemleri, 15 Temmuz ile 18 Temmuz arasında gerçekleşecek. Peki BNB Coin yakıldıktan sonra yükseliş gösterecek mi? işte detaylar…

Binance’in bir sonraki üç aylık madeni parasını Perşembe ve Pazar günleri arasında yakması planlanıyor. En son yakma, yakılan Binance tokenlerinde 595.314,380 USD ile şimdiye kadarki en büyük yakma olmuştu.

Binance Yakımı BNB Coin Fiyatını Etkiler Mi?

Binance Coin, 21 Haziran’da bir ivme gördü ve ardından bir düzeltme geldi. Bundan sonra, piyasa 335 dolarlık direnci geri alamadı ve şimdi yeni bir ivmenin yolda olduğu görülüyor. Binance, çoğu kripto para birimi gibi 2021’in başlarında yükselişe geçti, ancak BNB partiye biraz geç kaldı. Binance Coin, haftanın ikinci işlem gününde mütevazı bir yükselişin ardından şu anda 303 dolardan işlem görüyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, BNB Fiyatı 320 ile 340 dolar arasında tutuluyor gibi görünüyor ve yakın gelecekte 400 dolara kadar çıkması muhtemel. Londra’nın Binance Borsasını kapatma girişimine eşlik eden korku tacirinin hiçbir etkisi olmadı.

Yükseliş trendi kırılırsa, izlenmesi gereken bir sonraki kritik seviye, mevcut seviyenin yaklaşık %20 altında olan 250$’dır. Öte yandan, sağ omzunun üzerinden 340 dolardan bir hareket, prognozumu geçersiz kılacaktır.

Binance Coin’in (BNB) madeni para yakma işlevi, fiyatlarının yükselmesini sağlıyor. Bu kripto varlığının, çeşitli faydacı işlevlerin yanı sıra gelecek vaat eden olanaklara sahip olduğu iddia ediliyor. BNB ayrıca fiyatını yeni zirvelere taşıyabilecek mükemmel temellere ve tekniklere sahiptir.

Binance coin (BNB) fiyatı, bitcohaber.com olarak yazıyı yazdığımız sırada 308 dolardan işlem görüyordu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu