Ripple ve Dogecoin Fiyat Analizi: Düşmeye Devam Edecek Mi?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Ripple’ın fiyatı 0,445 dolara düşmesi, birçok yatırımcıyı derinde bırakabilir. Dogecoin için ise Mayıs ayının 0,16 dolarlık desteğine yönelik düşüş ayağı bekleniyor.

Kripto para piyasası, haftanın ortasında sert düşüşler ile yola devam ediyor. Bitcoin düzeltmeye öncülük ederek boşluğu 30.000 dolara kapatırken, Ethereum 1.800 dolara doğru alanları araştırdı. Çoğu kripto varlığı, her yerde boğalar zorlu destek alanları için avlanırken önemli tek haneli kayıplar gösteriyor.

İlginizi Çekebilir

Ripple

Ripple fiyatı, 0,65 dolardan başka bir ret ile karşı karşıya kaldıktan sonra kırmızıda işlem görüyor. CoinGecko, XRP’nin son 24 saatte 0,6 doların biraz altında el alışverişi yapmak için %5 oranında düzeltme yaptığını gösteriyor. İşlem hacmindeki keskin bir artış, devam eden satışları yansıtıyor. Bu nedenle, 0,6 dolardaki destek geri alınmazsa, Ripple yokuş aşağı aşırı seviyeleri keşfedebilir.

Dört saatlik grafik, azalan bir üçgen modelini gösteriyor. Bu son derece düşüş eğilimi, özellikle 0,6 dolardaki desteğin mümkün olan en kısa sürede geri alınamaması durumunda, kısa vadede devam eden düşüş eğilimine işaret ediyor.

%25’lik bir düşüşün, başka bir kurtarma girişimi gerçekleşmeden önce Ripple’ı 0,445 dolara göndereceğini unutmayın. Kripto pazarındaki aşağı yönlü çekiş yoğunlaşmaya devam ediyor. Bu nedenle, çöküş uzak bir fikir değildir.

XRP/USD dört saatlik grafik

Ripple ve Dogecoin Fiyat Analizi: Düşmeye Devam Edecek Mi?
Ripple (XRP) Fiyat Analizi ve Tahmini

Dogecoin

Dogecoin fiyatı, uzun vadeli azalan trend çizgisinin altında zemin kaybetmeye devam ediyor. 0,2 doların üzerinde tutmak, yatırımcılara bir umut ışığı verdi, tünelin sonunda piyasa istikrarının muhtemelen toparlanmaya yol açacağına dair bir ışık verdi.

Ancak dikizdeki bu destekle birlikte yeni bir bakış açısı hayat buluyor. Örneğin, Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD), canlı bir düşüş sinyaline sahiptir ve şu anda düşüş görünümüne güvenilirlik katmaktadır. Aşağıdaki 0.185 dolarlık desteğin kırılması durumunda kayıpların artacağını unutmayın. Meme madeni para, önemli bir toparlanma gerçekleşmeden önce Mayıs’ın desteğini 0.16 dolardan test etmek için biraz daha dökebilir.

DOGE/USD dört saatlik grafik

Ripple ve Dogecoin Fiyat Analizi: Düşmeye Devam Edecek Mi?
Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi ve Tahmini

0,2 doların üzerinde bir zemin kazanmanın, boğaların Dogecoin üzerindeki tutuşunu artıracağını belirtmekte fayda var. Daha ileride, azalan trend çizgisinin üzerine çıkmak, boğaları önemli ölçüde destekleyerek DOGE’nin uzatılmış düşüş eğilimini kırmasına ve boşluğu 0,3 dolara kapatmasına izin verebilir.

Bitcohaber.com olarak bu yazıyı yazdığımız sırada Ripple (XRP) 0,60 dolardan işlem görüyordu. Dogecoin (DOGE) ise 0,19 dolardan işlem görüyordu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu