Ethereum Fiyat Tahmini: ETH 2.000 Doların Altına Düşer Mi ?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Londra’da gerçekleşecek olan EIP-1559 yükseltmesinin lansmanı yaklaşırken, Ethereum düşüş sergilemeye devam ediyor. İşte sizin için hazırladığımız Ethereum fiyat tahmini.

Kripto para birimi ETH/USD geçen hafta 2400 doların üzerine çıktı, ancak şimdi 7 Temmuz’daki bu zirveden daha düşük bir seviyeye döndü.

Ethereum fiyatı 2200 doların üzerinde toparlanamadı ve yeni bir düşüş trendi başlattı. Şu anda fiyatını 2000 doların üzerinde tutmaya çalışıyor. ETH 2000 doların altına düşerse büyük bir düşüş yaşayabilir. Düşüş, yatırımcıların hard forkun bir kez daha erteleneceğine inanmaya başlamasıyla gerçekleşti.

Bitcoin’e benzer bir şekilde, ETH 2.175 dolarlık bariyer bölgesinden düştü. 2.100 dolara yakın ETH, birçok desteği kırdı. Ethereum 2.050$ veya 2.100$’ın üzerine çıkamazsa, ek kayıplarla ve 1850-1900$’lık bir yeniden testle düşmeye devam edebilir.

Aşağı yönde, 2.010 $ başlangıç ​​destek seviyesi olarak hizmet etmeye devam ediyor. Kısa vadede, 2.100 doların üzerinde bir kapanış, iyi bir toparlanma dalgasını başlatabilir. 2.175 dolar seviyesinin yakınında, bir sonraki büyük direnç buldu. Bitcohaber.com olarak yazıyı yazdığımız sırada ETH 2021,85 dolardan işlem görüyordu.

Bir diğer yandan analist Lark Davis, Ethereum’un yükseliş eğiliminde göründüğünü söyledi. Davis’e göre:

“Çok Fazla Katalizör Var: Proof-of-Stake (PoS), [ETH] 2.0, [Merkezi Olmayan Finans], [Fungible Tokens], EIP-1559 ve Çok Daha Fazlası – Geliştirici Lideri Ve Tüm Bunlar aynı şey. Ben Süper, Ethereum’da Süper Boğayım.”

Bugün erken saatlerde attığı tweet, ikinci en büyük kripto para birimi için Boğa görünümüne işaret ediyordu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu