Ünlü Analiste Göre Bitcoin ve Ethereum Büyük Patlamalara Hazırlandı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Twitter’da 100 binden fazla takipçisi bulunan ve Smart Contracter kullanıcı adı ile bilinen analist, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için önemli tahminlerde bulundu. Ayrıca analist, 4 altcoin’in de sıçrayacağını dile getirdi.

Popüler bir kripto analisti ve yatırımcısı, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) dijital varlık piyasalarındaki düşüş hissinin ortasında büyük kırılmalara hazır olduğuna inandığını dile getirdi.

İlginizi Çekebilir

Sektörde Smart Contractor (Akıllı Müteahhit) olarak bilinen takma adlı analist, 154.900 takipçisine Bitcoin’in yukarı yönlü bir hareketin ufukta olduğunu belirten bir yükseliş modeli oluşturduğunu söyledi.

“Bana göre, yükselen bir bayrak içinde daha yüksek bir dip görüyorum. Bu seviyelerden BTC konusunda hala iyimserim.”

Ünlü Analiste Göre Bitcoin ve Ethereum Büyük Patlamalara Hazırlandı
Ünlü Analiste Göre Bitcoin ve Ethereum Büyük Patlamalara Hazırlandı

Smart Contracter’ın grafiğine göre, Bitcoin 40.000 dolara bir ralliyi ateşlemek için kalıbın direncini 35.000 dolardan çıkarmalıdır.

Fenomen Analist’in Ethereum Yorumu

Ethereum’a bakıldığında, kripto tüccarı ayrıca ETH’nin 2.000 $ ‘da yükselişli bir düşük kurulum oluşturduğuna inanıyor ve şimdi %40’lık bir artış için 3.000 $’ın biraz altına yükselmeye hazır.

“ETH/USD’de beş arttı ve şimdi ABC düştü. Daha yüksek bir dip oluşturacağımızı ve buradan yukarıya devam edeceğimizi düşünüyorum. Ancak, geçersizlik hala 1.650 dolarlık kapitülasyon fitilinin altında.”

Ünlü Analiste Göre Bitcoin ve Ethereum Büyük Patlamalara Hazırlandı
Ünlü Analiste Göre Bitcoin ve Ethereum Büyük Patlamalara Hazırlandı

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisine dayalı gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz dalı olan Elliott Wave tekniğini kullanır. Kripto analistine göre ETH, ABC düzeltme modelini tamamladı ve şimdi yeni bir yükseliş dalgası başlatmaya hazır.

Yaygın olarak takip edilen kripto stratejisti, piyasanın geri kalanından daha iyi performans gösterdiğini söylediği merkezi olmayan finans (DeFi) sektörünü de yakından takip ediyor. Yatırımcı, gözünün yeni ortaya çıkan alanda dört altcoinde olduğunu ekliyor.

“DeFi, BTC kesintisi sırasında en güçlü olanı tuttu.

Kesinlikle şu anda en hızlı at gibi görünüyor.

SUSHI (SushiSwap), SNX (Synthetix), Aave, UNI (Uniswap).”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu