(TRX) Tron Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini: 1 Dolar Olur Mu?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Tron coin, kripto piyasasında en çok aratılan coinler arasında bulunmaktadır. Tron coin şu anda Coingecko verilerine göre 0,062434 dolardan işlem görüyor. Peki Tron coin 1 dolar olur mu? İşte fiyat tahmini ve geleceği.

Geniş çapta benimsenme ve fayda sağlayan kripto para birimlerinden biri Tron’dur. Şu anda, TRON ağında Ethereum gibi diğer herhangi bir sistemden daha fazla Merkezi Olmayan Uygulama (DApp) var. Ara sıra daha fazla DApp sisteme katıldıkça, TRON kripto ekosistemindeki popülaritesini artırıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu popülerlik genellikle geleceğin TRX için ne getireceği sorusunu akla getiriyor. Uzun vadede uygulanabilir bir proje mi yoksa sadece ince bir hava yastığı gibi mi? bu detaylı fiyat tahmininde öğrenebilirsiniz.

TRON Temel Analizi

Tron, 2017 yılında ortaya çıkan bir blok zinciri platformudur. Justin Sun, daha önce Ripple için de çalışmış olan kurucudur. Bu madeni para, dijital içerik ve yayınları dönüştürmeyi ve genişletmeyi amaçlıyor. Ayrıca, içerik oluşturucu olarak YouTube veya Facebook gibi büyük hizmet sağlayıcılarla içerik paylaşmak daha kolaydır.

Tron (TRX), Ethereum ağında bir ERC20 belirteci olarak ortaya çıkan piyasa değerine göre lider bir madeni paradır. Nisan 2018 itibariyle, Tron kendi akıllı bilgi işlem sistemine geçti. Tron, bir Ethereum rakibi olmaya çalışıyor, yani amacı, merkezi olmayan uygulamaları barındırabilen akıllı bir sözleşme protokolü olmaktır.

TRX Fiyat Tahmini 2021

TRX, yıl ticaretine 0,02 dolar civarında en düşük seviyelerle başladı ve o zamandan beri kademeli bir yükselişe tanık oldu. Şubat ayının ortasına gelindiğinde, fiyat 0,06 $’a ulaştı, ancak biraz düştü ancak yükseliş momentumunu kaybetmedi. Fiyat, Mart ayının son haftasında büyük bir artış kaydetti ve bu da fiyatı 0.13 $’ın üzerine çıkardı.Fiyat, mevcut yılın en yüksek seviyelerini 0.16 $’da işaretlemek için kendini yükseltmeye devam ettirdi.

TRX fiyatının yükseliş eğilimini devam ettirmesi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yükselmesi bekleniyor. Bununla birlikte, 2021’in ortasına kadar fiyat 0,2 doların üzerine çıkabilir ve Aralık 2021’in sonunda 0,3 doları aşabilecek fiyatlarda yüksek bir artış bekleniyor.

TRON (TRX) Fiyat Tahmini 2022

Uzmanlar, TRX fiyatının 2022 Ocak başında 0,7 dolardan işlem göreceğini ve Ocak sonunda fiyatın 0,6 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Uzmanlara göre TRX, Mayıs ve Haziran aylarında 0,8 dolar fiyatla herhangi bir dalgalanma olmadan istikrarlı olacak. TRX fiyatı, 2022’nin sonunda 1 $ fiyatına ulaşacak.

TRON (TRX) 5 Yıllık Fiyat Tahmini

2020 yılına kadar, fiyat tahmini kabul oranına bağlı olduğundan ve yükseldikçe daha değerli olacağından, giderek daha fazla kuruluş bu teknolojiyi benimseyebilir. Yeni başlayanlar veya müzik başlangıçları yayınlamak gibi çoğu girişim bunu kabul edecektir.

TRX fiyatının Mayıs ayında bir miktar büyümesi bekleniyor. TRX fiyat tahmini, TRON fiyatının 5 yıllık bir yatırımla TRX fiyat değerinde uzun vadeli %1536,75’e kadar çıkabileceğini öne sürüyor. Bu, Tron Fiyatının 2023 yılında 1,5 ila 1,8 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu