Halen Yükseliş Trendinde Olan En İyi 5 Altcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para piyasası düşüşüne devam ederken aşağıda yazımızda belirttiğimiz en iyi 5 altcoin, yükselişlerine devam ediyor.

Şu anda KuCoin Token (KCS), Synthetix (SNX), Aave (AAVE), Compound (COMP) ve Elrond (EGLD) hala yükselişte. Spesifik olarak, beş kriptonun tümü son 24 saattir yükselişte olduğu görülmektedir. Bu, işlem yapmak için kripto seçeneklerine göz atmak isteyen yatırımcılar için harika bir işarettir. (Yatırım tavsiyesi değildir. Bitcohaber.com ve yazarları sorumlu tutulmaz)

İlginizi Çekebilir

CoinGecko’dan alınan verilere göre KuCoin Token (KCS), son 24 saat içinde %38.6 artış gösterdi. Gün içinde en yüksek fiyatı 11.34 dolar oldu. Bu, şu anki 10,92 $ fiyatından çok uzak değil. Bu arada, bu süre boyunca en düşük fiyat 7.63 dolar seviyesindeydi.

Son 24 saatte Synthetix de çok yükseldi. Hatta %33,2 artış sağladı. SNX’in son gündeki en yüksek fiyatı 11.97 $ olarak belirlendi. Bu fiyat şu anki fiyatı olan 11.80$’a çok yakın. Bir diğer yandan, son gündeki en düşük fiyatı 8,81 dolar olarak belirlendi.

Aave de son 24 saate damgasını vurdu. AAVE’nin fiyatı %23.4 artarak bu süre içinde en yüksek seviyesini 338.73$ olarak belirledi. Buna karşılık, aynı zamanda en düşük fiyatı 265,54 dolar. Bu iyi bir sıçrama. Şu anda, 11.78 $ seviyesinde bulunuyor.

COMP hala yükseliş trendleri gösteriyor. Kripto para birimi, geçen hafta %65’in üzerine çıkmıştı. Şu anda, son 24 saatte %19,6 artış sergiledi. Üstelik bu saatler içerisinde en yüksek fiyatı ise 525,96$ ve en düşük fiyatı ise 416,92$ olarak belirledi. Bitcohaber.com olarak bu yazıyı yazdığımız sırada 512.52 dolar seviyesinde ilerliyordu.

Elrond da izlenimini bıraktı. Kripto birimi, son 24 saat içinde yüzde 15,1 arttı. Böylece, gün için en yüksek fiyatı 107,35 $ olarak belirledi ve en düşük 90,14 $ oldu.

Ethereum’da Trendlerine Devam Ediyor

Son zamanlarda, Ethereum da yükseliş trendleri yaşıyor. Görünüşe göre kripto para birimi, Londra hard forku beklentisiyle halihazırda olduğundan daha fazla yükselebilir. Yakında Ethereum 2.0 ile sürdürülebilir ve ölçeklenebilir bir ağın meyvelerini görebiliriz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu