Popüler Analist KALEO’a Göre Bitcoin Asla 20.000 Dolara İnmeyecek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Son günlerde Bitcoin‘in yükselişini yavaş yavaş sürdürmesi ile kripto para topluluğu tarafından endişeyle takip ediliyor. Diğer yandan, hafif bir sıçramanın ardından başlangıç ​​seviyelerine düşen düşüş, BTC fiyatının yeni trendi haline gelmişti. Düzeltmelere rağmen, fiyat destek seviyelerinde güçlü kalabilir.

50 günlük MA her zaman güçlü destek seviyesi ve yükseliş trendi sırasında direnç seviyesi olarak hareket ediyor. Yükselen bir üçgen içerisinde çok belirleyici bir aşamada trend olan fiyat, seviyelerin altına düştü. Bununla birlikte, taze ticaret fiyatı üçgen içinde satın aldı ve kayda değer bir kırılma yakın olabilir.

Bir düşüş eğiliminin ortasında fiyat, destek seviyelerinin üzerinde güçlü bir şekilde durabilir. Popüler bir analist olan KALEO’ya göre, 20.000 dolarlık teklifler asla karşılanamayacak. Analist, fiyatın bir daha bu seviyelere düşmeyeceğini dile getirdi. Bu bilgi KALEO takipçilerinin yüzünü güldürdü ancak bu sadece bir tahmin.

Bitcoin’in Duyguları Boğa Koşusuna Hazırlanıyor

Olumlu piyasa hissiyatları yaklaşan boğa koşusunu körükleyebilir. BTC fiyatı için bir başka iyimserlik de zorluk ayarındaki ani düşüş. Çin’deki madenciler faaliyetlerini durdurup yer değiştirirken, aşağı yönlü ayarlama tüm zamanların en yüksek seviyesi olan %42.6’dan %27.94’e düşürüldü.

Tarihte ilk kez arka arkaya 3 kez aşağı yönlü ayarlama meydana geldi. Madencilerin Çin’de zor zamanlar geçirmesiyle, madenciliğin Çin’de merkezileştirilmesinin FUD’si bozuldu. Dahası, hash gücü artık dünya çapında eşit olarak dağıtılabilir.

Genel olarak, birçok analist ve kripto etkileyicisi, 2021’in sonundan önce pek çok karlı günün henüz gelmediğine inanıyor. Bitcoin fiyatı 35.000 dolar civarında olmasına rağmen, 100.000 doları kıracağına inanılıyor. Bu nedenle düşüş trendi, BTC fiyatını 32.828 dolar olan destek seviyelerinin altına sürüklemeyebilir.

Bitcohaber.com olarak bu yazıyı yazdığımız sırada Bitcoin fiyatı 35.518.82 dolardan işlem görüyordu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu