Shiba Inu SHIB Coin Fiyat Tahmini ve Yorum: %30 Artmayı Hedefliyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Dogecoin’den sonra bir hayli popüler olan Shiba Inu, uzun süredir büyük düşüş trendi izledi. Peki SHIB Coin yükselir mi? İşte sizin için hazırladığımız yeni Shiba Inu SHIB Coin Fiyat Tahmini ve Analizi …

Shiba Inu, son birkaç ayda büyük ilgi gören popüler kripto birimleri arasında yer alıyor. SHIB fiyatı bir düşüş trendi izlemiş ve bir hafta boyunca düşük zirveleri test etmişti. Bununla birlikte, fiyat üst engelleri aştı ve ilk direnç seviyesini 0.00000866 $’da test etmek için yüksek ve eşiğinde ralli yaptı.

İlginizi Çekebilir

Erken işlem saatlerinde hacim de %140’ın üzerinde önemli ölçüde azaldı, ancak sadece birkaç saat içinde büyük bir marjla toparlandı. Varlığın sosyal hacmi de yaklaşık %600 oranında büyük ölçüde arttı ve fiyatı da %4’ten fazla arttı.

Bir diğer yandan Bitcoin fiyatı da şu anda kendini toparlamaya başladı ve SHIB fiyatının BTC fiyatını takip edip etmediği oldukça belirsiz. Bununla birlikte, mevcut yükseliş momentumu, fiyatın 0.00001040 doların üzerindeki tavana ulaşmak için tüm geçiş seviyelerini kesebileceğini gösteriyor.

Shiba Inu SHIB Coin Fiyat Tahmini ve Yorum: %30 Artmayı Hedefliyor
Shiba Inu SHIB Coin Fiyat Tahmini ve Yorum: %30 Artmayı Hedefliyor

Düşüş eğilimi satış baskısını biriktirerek devam ederse, destek seviyeleri test edilebilir. Bununla birlikte, aşırı bir satış sırasında bile, mevcut fiyat hareketleri göz önüne alındığında, fiyat 0,00000700$’ın altına düşmeyebileceğinden, dik fırsatların şansı çok düşük görünüyor.

Toplu olarak, mevcut işlem günü aşırı bir yükseliş momentumu sergiledi, ancak Shiba Inu fiyat rallisinin tavana vurup vurmayacağı henüz belli değil. Birkaç geri çekilme de yoluna girebilir ve sonunda yükseliş trendini engelleyebilir. Yine de aşırı bir baskı yeni bir artışla başlayabilir ve bu nedenle SHIB fiyatı yakında 0,00001$’a ulaşabilir.

Bitcohaber.com olarak bu yazıyı yazdığımız sırada Shiba Inu (SHIB) fiyatı 0,0000088 dolardan işlem görüyordu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu