Ripple XRP Fiyat Tahmini ve Yorum: 1 Dolar Olur Mu?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Ripple’ın SEC ile arasındaki davanın henüz net bir sonuca ulaşmamış olsa da analislere göre Ripple (XRP), boğa koşusuna çıkabilir.

Ripple’ın son birkaç yıldır XRP fiyatının yatay eğilimi birçok yatırımcı için endişe konusu haline gelmişti. Varlık, yükselmeye çalışırken birkaç kez vazgeçip tekrar düşüşe geçti. Ancak boğalar, önceki işlem gününden bu yana hızlandı ve fiyatı yükseltmeye başladı. Fiyat, erken işlem saatlerinden bu yana önemli ölçüde yükseliş gösterse de, biz bu yazıyı yazdığımız sırada düşüş eğilimi gösterdi.

Fiyat şu anda daha düşük zirveler oluşturmanın eşiğinde ve önümüzdeki dönemde daha yüksek dipler oluşturmayı hedefliyor. Kripto para analisti olan RESEARCH 24/7 tarafından tahmin edildiği gibi, boğalar %20 kazanç bekliyor ve bu nedenle XRP fiyatı, daha yüksek seviyelere fırlamadan önce daha yüksek dip seviyelerini test edebilir.

İlginizi Çekebilir

Varlığa yönelik piyasa duyarlılığı daha büyük ölçüde arttı. Yükseliş eğilimi, 5,1 binden fazla sosyal paylaşımla %61.4 arttı. Yine de fiyat değişikliği, yazının yazıldığı zamanında 0,6819 dolar olan %3,1 ile sınırlı. Bununla birlikte, taze satış baskısı boğa koşusunu rahatlatmış olabilir, ancak çok yakında yeniden başlayabilir.

XRP Fiyatının 2 Haneli Hedefi Hala Sağlam

Düşük anahtar eğilime ve sık sık geri çekilmelere rağmen, XRP fiyat hedefi değişmeden kaldı ve 10 doların üzerinde bir yerde bulunuyor. Popüler analistlerden biri ve güçlü bir XRP savunucusu CryptoBull2020, Bitcoin ve XRP’nin başlangıçta büyük ölçüde yükselebileceğine inanıyor. Ancak BTC fiyatı daha büyük bir düşüş yaşayabilirken, XRP fiyatı yaklaşık 15 ila 20 dolar hedefine ulaşmak için boğa koşusu ile devam edebilir dedi.

İlginç bir şekilde analist, XRP fiyatına başlangıçta 10 dolara kadar eşlik edebilecek yükseliş dalgasının ortasında BTC fiyatının 80.000 dolara ulaşacağını tahmin etti. Hiç şüphe yok ki Bitcoin fiyatı veya XRP fiyatı küçük ve dar bir marj içinde seyrediyor, ancak büyük bir kırılma hızla yaklaşıyor olabilir. Ölümcül mayıs ortası çöküşü, varlıkların çoğunu kendi alt seviyelerine sıkıştırdı ve bu nedenle, güçlenmiş bir iyileşme yakın olabilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu