Usta Analist, Bitcoin’in 100.000 Dolar Sinyali Verdiğini Duyurdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto ustası Bobby Lee, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerinden %50’lik son çöküşünün geçmişin piyasa zirvelerini yansıtmadığını söyledi.

BTC’de 70.000 $ seviyesine yaklaştığında doğru bir şekilde %50’lik bir düşüş çağrısında bulunan Lee, Venture Coinist’ten Luke Martin ile yaptığı yeni bir röportajda, Bitcoin’in ne zaman alev almasını ve altı haneli işareti geçmesini bekleyebileceğimizi tartıştı.

“Bence ya yaz sonunda ya da bu yılın sonbaharında 100 bin doları aşacağız ve sonra çok hızlı bir şekilde büyüyecek.”

Bitcoin, Lee’nin yolunu takip ederse, amiral gemisi kripto para biriminin önümüzdeki 3-5 ay içinde mevcut fiyatlardan %200’den fazla değer kazanması gerekir.

Lee’ye göre, BTC bir ila üç gün arasında kendini çoğaltmayı başardığında, bir piyasa zirvesinden bahsetmeye başlayabiliriz. Şimdiye kadar Lee, Bitcoin fiyatının bu döngü için bir zirve sinyali verecek kadar hızlı bir oranda arttığına inanmıyor.

“Ve başka bir tahminde bulunacağım. Boğa piyasasına girdiğimizde, bunun tüm zamanların en yüksek seviyesi olduğunu nereden biliyorsun? Gerçekten zirveye ulaştığını nereden biliyorsun? Fiyat bir veya iki gün içinde iki katına çıkarsa, bir ila üç gün civarında bir yerde, fiyat iki katına çıkarsa, o zaman gücü biter ve bu tüm zamanların en yüksek seviyesi olacaktır. bu piyasa döngüsünün Önemli olan şu ki, insanlar her zaman ‘Tüm zamanların zirvesine ulaştığımızı nereden biliyorsun?’ diye soruyorlar. Zirve, FUD ve kötü haberlere göre olmuyor.”

Kripto borsası BTCC’nin kurucusu, çöküşten önceki yuvarlak tepe ve olumsuz haber döngüsünün aksine, boğa koşusunun zirvesinin maksimum öfori ve parabolik fiyat hareketi ile çakışacağını söylüyor.

“Düzenleyici baskılar için çağrılar olduğunda, bu genellikle panik satışıdır. Bu asla zirvenin sonu değildir. Ancak, zirvenin gerçek sonu genellikle yeterli buhardan kaynaklanır. Fiyatın çok hızlı yükseldiği ve bunu daha fazla sürdüremediği zaman oluyor, bu yüzden fiyat bir ila üç gün içinde ikiye katlandığında veya %50 ila %100 arttığında oluyor diyebilirim.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu