Elon Musk ve Jack Dorsey Ortak Toplantıda “Bitcoin” Hakkında Konuşabilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Elon Musk ve Jack Dorsey, Temmuz ayında gerçekleşecek olan “The B Word” Bitcoin kongresinde halka açık bir Bitcoin sohbeti planladıkları iddia ediliyor.

Perşembe günü, Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin adanmışlarının Bitcoin’i damgalamayı ortadan kaldırmaya ve en iyi kripto para birimini çevreleyen gizemin bir kısmını temizlemeye çalışacağı Bitcoin etkinliğini vurgulamak için Twitter’da paylaşım yaptı.

“Her şeyden önce Bitcoin geliştirme topluluğu. Daha fazla şirket ve kurum karışıma girdikçe, hepimiz Bitcoin’i açık geliştirmeyi bu kadar mükemmel yapan şeyin korunmasına ve yayılmasına yardımcı olmak istiyoruz.”

Tesla ve uzay şirketi SpaceX’in CEO’su Elon Musk, Jack’in tweetini alıntılayarak, “B Word”ün neyle ilgili olduğunu sordu ve ardından Twitter CEO’sunun Bitcoin hakkında konuştuğunu anladığını doğruladı.

Elon Musk ve Jack Dorsey Arasında Bitcoin Konferansı Diyaloğu

Jack, Musk’a “Bitcoin etkinliğinde bir konuşma yapmaları gerektiğini” önererek yanıt verdi.

Musk yanıt olarak şunları söyledi:

“Bitcurious için mi? Çok iyi o zaman, yapalım.”

Konu, belki de iki teknoloji kralının amiral gemisi kripto para birimini tartışmak için etkinlikte buluşacağını gösteriyor.

Musk, Bitcoin’in çevre üzerindeki olası olumsuz etkisi hakkında yorum yaptığı sırada Bitcoin olumsuz fiyat hareketini görmeye devam ederken, ikilinin karşılıklı diyalogu gündeme oturdu.

Musk, ünlü Bitcoin boğası Dorsey ile Bitcoin hakkında konuşmaya hazır gibi görünse de, daha bu Perşembe günü Bitcoin maksimalistlerine yönelik aşağılayıcı şakalar yaptı. Musk’ın tweet’i, Bitcoin maksimalistlerinin bir ampulü vidalamakta zorlanacağını ima etti.

“Bir ampulü takmak için kaç Bitcoin maxi (maksimalist) gerekir?”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu