Dogecoin Fiyat Tahmini ve Yorum: DOGE Devri Kapanıyor Mu?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Dogecoin (DOGE) yükselir mi yoksa düşer mi sorularının cevabını verdiğimiz Dogecoin fiyat analizi ve yorum yazımızı sonuna kadar okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dogecoin fiyatının, Elon Musk’ın SNL’nin kapalı kapılar içinde kalması nedeniyle düşüşünün ardından izini kaybetmesi bekleniyordu. Ancak trendi, 0.18 dolara kadar kaybeden DOGE, tüm fiyat tahminlerini kaybetmiş olabilir. Ancak kuzeye doğru hareket kabiliyeti sergileyen DOGE fiyatı, belirli kırılmalar da dahil olmak üzere uzun bir sıçrama yaptı.

Geçen aya ait fiyat hareketlerine bakılırsa kapanış marjı içinde seyrine devam etti. Hiç şüphe yok ki, fiyat yükseliş notuyla aylık ticareti başlattı ve 0,4$ seviyelerinin üzerinde işlem gördü, ancak sadece kısa ömürlü oldu. O zamandan beri, fiyat kontrolünü kaybetmeye devam etti ve kazanımları eşit aralıklarla döktü.

İlginizi Çekebilir

Fiyatın sık sık yükseliş momentumu aşılamaya çalışmasına rağmen, hızı yakalamak için bir inç geride. Bu boşluğun arkasındaki sebeplerden biri fiyatı düşük tutmak olabilir. Bu, tüccarların veya balinaların indirimli oranlarda mümkün olduğunca çok para biriktirmesine yardımcı olabilir.

Bitinfocharts.com‘daki verilere göre, en büyük beşinci Dogecoin sahibi, sürekli olarak DOGE satıyor veya aktarıyor. Üstelik Elon Musk’ın her sözüyle etkinlik hızlanıyor. Dolayısıyla bu tür bir blok zinciri adresinin Binance veya Robinhood gibi bir komisyoncu için olabileceği varsayılabilir. Ancak, ilk 4 adres çok pasiftir ve fiyat hareketleriyle gitmez.

DOGE fiyat hareketleri göz önüne alındığında, bu adres etkinliğinin dogecoin fiyatı üzerinde büyük bir etkisi olabileceği oldukça açık. Bakiye 22 Haziran’a kadar düşük kaldı ve ardından aniden yükseldi. Fiyat da benzer bir zaman dilimi içinde düştü. Bu nedenle, doge hareketlerini yakından analiz ederek, öngörülen bir zaman diliminde makul karlar elde edilebilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu