Ünlü Analiste Göre 5 Yıl İçinde Takip Edilecek En İyi 9 Kripto Para

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto analisti ve Altcoin Daily’nin sahibi Aaron Arnold, önümüzdeki yarım on yıl içinde yatırım yapacağı ve elinde tutacağı dokuz kripto varlığını listeledi.

Aaron, izinsiz blok zincirler için altın standart olduğu için portföyünün yarısını Bitcoin’e (BTC) tahsis edeceğini söylüyor.

İlginizi Çekebilir

“Toplam 1.000 dolarımdan ilk 500 dolarımı hemen Bitcoin’e koyuyorum. En hızlı olmayabilir, diğer altcoinlerin tüm özelliklerine sahip olmayabilir ama en merkezi olmayan, sansüre en dayanıklı olanıdır.”

Arnold, Ethereum’un (ETH) blok zincirinin ana akım işletmeler tarafından artan bir şekilde benimsenmesini faktör olarak göstererek, portföyünün beşte birini piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimine tahsis edeceğini söyledi.

“Bir sonraki 200 dolarım doğrudan Ethereum’a gidiyor. Goldman Sachs, JPMorgan’ın Repo Blockchain ağında ticarete yeni başladı ve bu son derece özel olmasına rağmen, Ethereum blok zincirinde son derece izinli.”

Arnold, mevcut ve gelecekteki akıllı sözleşme blok zincirleri Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Kusama’yı (KSM) içeren bir dizi kripto varlığına mevcut miktarının onda birini yatıracağını söyledi.

“Bir sonraki 100 dolarım, ilerleme kaydeden Ethereum interoperatörlerine yatırılıyor. Cardano gibi, Polkadot gibi ve bu durumda da Kusama gibi.”

Aaron ayrıca, yatırım yapılabilir tutarının onda birini blok zinciri tabanlı oyun platformu Enjin (ENJ) ve eğlence odaklı blok zinciri Flow’a (FLOW) yatıracağını da söyledi.

“Bir sonraki 100 dolarım, NFT/sanal dünya çılgınlığından yararlanan en iyi altcoinlere yatırılacak.”

Arnold, yatırılabilir miktarın kalan onda biri için yarısını Dogecoin (DOGE) meme coin’e, diğer yarısını ise teşvik platformu XCAD Network’e (XCAD) ayıracağını söylüyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu