Analist Elliot Wainman, 3 Güçlü Altcoin’i Takip Ettiğini Söyledi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para analisti Elliot Wainman, kripto piyasası düzeltme hareketini genişletirken ve Bitcoin’in 40.000 doların altında işlem görmeye devam etmeye devam ederken üç altcoini izlediğini söyledi.

Wainman, yeni yayınladığı bir videoda 341.000 abonesine piyasa türbülansı sırasında Akash Network’ü (AKT) takip ettiğini söylüyor.

İlginizi Çekebilir

“Akash network’te dağıtılan ortalama uygulama sayısının günde 100 net yeni dağıtıma ulaşmak üzere olduğunu görmeye devam ediyoruz, bu yüzden bu gerçekten ilginç bir gelişme, dolayısıyla akash net’in kullanıcılar için çekiciliğinin arttığını görebilirsiniz.”

Cosmos merkezi üzerine inşa edilen Akash Network, Amazon Web Services, Microsoft Azure ve Google Cloud’un hakim olduğu bulut bilişim endüstrisini bozmayı hedeflemektedir.

Ocak ayında, sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen takma adlı kripto analisti, Akash’ın en iyi 100 proje arasına gireceğini iddia etmişti. Şu anda AKT, piyasa değerine göre 175. sırada yer almaktadır..

Elliot Wainman, Ethereum için ana katman-2 ölçekleme yöntemlerinden biri olan Arbitrum’un piyasaya sürülmesi konusunda iyimser olduğunu dile getirdi.

“Burada yerel katman 2’lerin canlanmaya başladığını görüyoruz ve dediğim gibi, bu gerçekten önemli bir şey olacak ve umarım bir sonraki yükseliş dalgasından önce hayata geçerler.”

Son olarak Wainman, hasret.finance’den Andre Cronje ile bağları olan, yaklaşmakta olan merkezi olmayan finans sigortası projesi Cozy’ye ışık tutuyor.

“Son olarak yeni Cozy projesi hakkında konuşmak istedim. Bu yeni, sanırım bu Andre Cronje’den, ama aslında bu, otomatik sigortaya sahip bir DeFi protokolü ve bu gerçekten ileriye doğru büyük bir adım.

Herhangi birinizin DeFi verim çiftçiliği olup olmadığını bilmiyorum, ancak verim çiftçiliği pozisyonlarınız için kapsama alanı bulmak her zaman bir acıdır ve çoğu zaman tükenir ve herhangi bir kapsama alanı yoktur, bu nedenle kripto paranızı ona sahip olarak rahat tutabilmek otomobil sigortası harika bir gelişme.”

Cozy’nin henüz bir jetonu yok, ancak Eylül 2020’den beri halka açık bir şekilde inşa ediliyor.

Analist Elliot Wainman: “Kripto Piyasasında Ayı Trendi Devam Ediyor”

Genel olarak kripto piyasalarının yönüne gelince, Wainman güçlü bir ayı trendinin devam ettiğini ve bir bekle ve gör oyunu oynadığını söylüyor.

“Bence aksi kanıtlanana kadar bu gerçekten güçlü bir ayı trendi ve sadece bekleyip görmemiz gerekiyor. Şimdi bu şey 55.000 $ ve ötesine fırlarsa, bu farklı bir hikaye.

Güçlü bir yıl sonuna bakabileceğimize inanıyorum. Ancak şimdilik, sermayenin korunması ve bu düşüşün ne kadar düşebileceğini görmekle ilgili. Çünkü Bitcoin 20.000$’ın altına düşerse, fiyatlarda mutlak satışlar olacak.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu