Analist Tyler Swope, Altcoin Sezonu Ne Zaman Geleceğini Söyledi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto piyasasının yaptığı her toparlanma girişimini boşa çıkarmaya devam etmesiyle, kripto analisti Tyler Swope bir sonraki altcoin sezonu ne zaman başlayacağını söyledi.

Bitcoin 40.000 dolar seviyesini toparlayamıyor gibi görünse de, Ethereum tekrar 2.000 dolara düşmeye oynuyor olsa da, Swope, takipçilerine başka bir alt sezon olacağını ve bazılarının düşündüğünden daha erken geleceğini belirtiyor.

İlginizi Çekebilir

Tyler Swope’a Göre Altcoin Sezonu Temmuz’da Başlayabilir

“Bu yıl birkaç sezondan daha fazla olacak ve Temmuz ayında gerçekleşmesini öngördüğüm büyük bir alt sezon başlayacak. Bu durumun yaşanması için piyasada kendini gösteriyor zaten.

Dün 24 saat içinde, CoinGecko’daki ilk 100 kripto paradan birçoğu BTC’den daha iyi performans göstererek 100 üzerinden tam 78’e ulaştı. Şu anda sadece köpürüyor olsalar da, kazançlarının çoğu %5’in altında ve hatta bazıları daha da düşük. Sadece bir şeyin geleceğini biliyorlar. Şu an için bunlar birer balondur. Bu balonlar Temmuz ayında uçurulacak.”

Analist, radar altında olmayan kripto meraklısı CryptoSultan21’den bir tweet’e atıfta bulundu. Bitcoin’in, bir varlığın menzile bağlı bir yapıda eğilim gösterdiği ve büyük oyuncuların birikmesine izin verdiği bir şema olan bir Wycoff birikim modeli oluşturduğunu kabul ettiğini söylüyor.

CryptoSultan21, Bitcoin’in bir yükseliş toparlanma modeli oluşturmak ve bu aşamadan çıkmak üzere olduğunu savunuyor.

“Wyckoff mezarından gülümsüyor! Bitcoin, bir yükseliş tersine dönüşüne yaklaşarak ayıların yanlış olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Grafikteki tüm direnç seviyelerini kırmak, mutlak bir yükseliş trendinin tersine döndüğünü ve bir alt sezon patlamasını onaylayacaktır.”

Analist Tyler Swope, Altcoin Sezonu Ne Zaman Geleceğini Söyledi!
Analist Tyler Swope, Altcoin Sezonu Ne Zaman Geleceğini Söyledi!

Swope, Bitcoin grafiğinin tekrar 50.000 doların üzerine çıktığında alt sezonun geri dönebileceğini gösterdiğini söylüyor.

“Grafiğinden bakıldığında Bitcoin, Wyckoff birikim modelini oldukça yakından takip ediyor ve grafiğinden 50.000 dolara geri dönmesi, boğanın geri döndüğünü ve alt sezonun tekrar başladığının bir teyidi olacaktır.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu