Analist Van de Poppe’ye Göre Bu Altcoin’ler 10 Kat Yükselecek!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto analisti ve YouTuber olan Michaël van de Poppe, Bitcoin karşısında potansiyel olarak 10 kat artabileceğini tahmin ettiği 5 altcoin‘i yakından takip ettiğini söyledi.

Michaël van de Poppe yayınladığı yeni bir videoda, kripto-fiat ağ geçidi Swipe’ın yerel belirteci olan SXP’ye yakından baktığını söyledi. Van de Poppe’ye göre, SXP/BTC çiftinin bir sonraki ayağını ateşlemek için kilit bir seviyede olması gerektiğini ileri sürüyor.

İlginizi Çekebilir

“Kaydırma işleminin 0.0000053’ün üzerinde tutulduğunu görmek istiyoruz. Ardından, kritik direnç bölgesi olan 40.700 dolarlık Bitcoin ile karşılaştırılabilir. 0,000063 BTC seviyesinin kırılması gerekiyor. Swipe (SXP) için bu seviye kırılırsa, bir sonraki engel ise 0,000083 BTC seviyesinin alanında bulunuyor. 100 günlük MA’nın (hareketli ortalama) üzerine çıkarsa, büyük olasılıkla bu alana doğru ilerliyoruz (0.00083). Ondan sonra, destek için hareketli ortalamaları ters çevirerek kendimize yeni bir yüksek düşük veririz ve sonra genişlemeye başlayabiliriz.”

Van de Poppe’ye göre, 0.000083’ten sonraki direnç 0.00016’dır.(bu destek belirteçlerinde, BTC paritesi baz alınmaktadır.)

Van de Poppe’ye Göre TOMO, BTC Karşısında Bu Kilit Noktayı Kırarsa İyi Bir Yükseliş Kaydedebilir

Yatırımcının listesindeki bir diğer kripto para, Bitcoin’e (TOMO/BTC) karşı ölçeklenebilir akıllı sözleşme platformu TomoChain’dir. Van de Poppe’ye göre TOMO/BTC, güçlü bir ralliyi ateşlemek için kilit bir direnç seviyesini kırması gerektiğini söylüyor.

“Yükselen momentumu sürdürmek için tutması gereken kritik seviyenin son zamanlardaki en düşük (0,000038) olduğu güzel bir şekilde konsolide ediyoruz. 100 günlük ve 200 günlük MA’nın üzerindeyiz. Biraz daha yükseğe çıkıyoruz ve bu nedenle, bu direnç bölgesini (0.00049) kırarsak yeni bir yükseliş dalgası başlatırız.”

Analist, bir sonraki tahmini altcoin’i ise merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları için bir blok zinciri olan Algorand oluyor. Van de Poppe, ALGO/BTC’nin yükseliş piyasası yapısını korurken önemli bir destek alanını elinde tutmayı başardığını belirtiyor.

“Algorand’ın (ALGO) tutunması gereken kritik seviye destek tutmak olduğu için kırıcıyı yapmaya hazır. Yani büyük olasılıkla, tüm bu daha yüksek yapı, yeni zirvelere doğru ilerlemeye devam edecek.”

Van de Poppe, ALGO/BTC’nin ani direncinin 0,000038’de olduğunu söylüyor. Bu seviyenin üzerindeki bir hareket, bir sonraki 0,000054 direnç alanını hedefleyecektir.

Kripto para analistinin Bitcoin çiftinde (ORN/BTC) merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Orion’un fiyat hareketini de izliyor. Van de Poppe’ye göre, ORN/BTC, büyük bir ralli başlatmak için güçlü bir direniş bölgesini ele geçirmesi gerektiğini söylüyor.

“Orion 0.0000025 seviyesini aşarsa, üst direnç bölgesine yani 0.000043 BTC seviyesine doğru büyük bir koşu göreceksiniz.

Benim çok ilgilendiğim birkaç alan var. Tercihen Orion’u 2.150 satoshi (0.000215) civarında tutmasını görmek istersiniz. Bu devam etmezse, son zamanlardaki en düşük seviye, bakabileceğiniz ikinci destek alanı 0,00018 BTC’dir.”

Analistin izlediği son altcoin ise Bitcoin çiftinde (CRV/BTC) merkezi olmayan borsa Curve Finance’tir. Tüccar, boğa piyasasına başlamak için CRV/BTC’nin kırılması gereken kilit direnç alanını vurguluyor.

“Güzel bir toparlanma yaşayacağımızdan şüpheleniyorum, bir başka daha yüksek düşük yaratıyoruz, bundan sonra momentum oluşturmaya veya hareketler yapmaya devam edebiliriz. Bu direnç bölgesinin (0,00008) üzerine çıktığımızda, bu iki seviye arasında fazla bir şey olmadığı için 0.00018 BTC seviyesi yoğun bir şekilde koşmaya başlayabilir.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu