Nicholas Merten’e Göre Bitcoin Bu Seviyeyi Kırarsa, Altcoin’ler Büyük Değişim Görebilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Yakından takip edilen kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin (BTC) belirli bir seviyeyi kırarsa, altcoinlerin büyük bir pazar değişimine tanık olmak üzere olabileceğini söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Merten, 461.000 YouTube abonesine, El Salvador’un Bitcoin’i yasal ihale olarak benimsediği haberlerinin, dünyanın amiral gemisi kripto varlığını destekleyen yeni bir anlatıyı ateşleyen katalizör olabileceğini söyledi.

Bitcoin daha güçlü bir anlatıya kavuşursa, analist altcoinlerden bir miktar sermayeyi tekrar BTC’ye döndürebileceğini söylüyor.

İlginizi Çekebilir

“Bitcoin’in çok daha basit ama aynı zamanda heyecan verici bir anlatımına geri dönebiliriz, kriptonun altın standardı mücadeleye geri dönüyor ve insanlar ona yeni ortaya çıkan bir değer deposu olarak bakıyorlar. Burada muhtemelen üzerimizde olduğunu düşündüğüm şey bu ve burada dürüst olmam gerekiyor, bu durumda, bu muhtemelen bazı sermaye rotasyonları yapacağım anlamına gelecek.

Önümüzdeki birkaç gün içinde burada ne olacağını gerçekten merak ediyorum çünkü bence ya Bitcoin’de ya da altcoinlerde belirleyici bir fiyat hareketi alacağız, bu teorimin yanlış olup olmadığını ya da Bu durumda haklı veya haksız da çıkabilirim.”

Merten, anlatının değişmeye başlayabileceği ve altcoinler ile BTC arasında büyük bir pazar değişiminin meydana gelebileceği Bitcoin için çok önemli bir fiyat seviyesi belirtiyor. Ona göre, Bitcoin 42.000 doların üzerine çıkarsa, daha riskli altcoin varlıklarınızdan kar elde etmeye başlamanın zamanı gelebilir.

“Bence bu 40.000 ila 42.000 dolar arasında bir yerden başlıyor. Bu, fiyat için burada rekabet eden aralıktır. Bu aralığın ötesine geçebilirseniz ve altcoin’ler Bitcoin’i geride bırakmaya başlamazsa, onları alacak kadar şanslıysanız, Shiba Inu token’da yaptığınız çok üstel getirilerde muhtemelen tepelere koşma zamanının geldiğini söyleyebilirim.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu