Analist’e Göre Bu Az Bilinen 3 Altcoin Büyük Ralliye Hazırlanıyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Geniş bir takipçi kitlesine sahip kripto para yatırımcısı ve analistçisi Capo, Cardano (ADA) ve nispeten bilinmeyen üç altcoin üzerindeki yükselişlerini takipçileri ile paylaştı.

Sosyal medya’da Capo takma adı olarak bilinen analist, 134.000 Twitter takipçisine Ethereum rakibi Cardano’nun 2021’in geri kalanına girmesi konusunda acı verici bir şekilde iyimser olduğunu söylüyor.

İlginizi Çekebilir

“ADA konusunda o kadar iyimserim ki canımı acıtıyor.”

Analist Capo, ADA’nın en büyük kripto varlıklarından biri olduğunu paylaşmaya devam ediyor ve şu anda Bitcoin’e ve en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum’a üstün bir bahis olduğunu düşünüyor.

“ETH, BTC’den daha iyi görünüyor. Ve ADA, ETH’den daha iyi görünüyor. ADA şu anda en büyük çantalarımdan biri olmaya devam ediyor.”

Analist Capo’nun Yükselmesini Beklediği Bilinmeyen 3 Altcoin Analizi

ADA’ya ek olarak Capo, tüm dijital ürünler için tek duraklı bir dijital pazar oluşturmaya çalışan World Token’ı (WORLD) da yakından takip ettiğini söylüyor. Capo, WORLD’in Ethereum’a (WORLD/ETH) karşı 0.000027’nin üzerine çıkması durumunda yükselişe geçebileceğini söylüyor.

“Hala tetikleyiciyi bekliyorum (mavi ok) – temeller iyi ama henüz gücünü göstermiyor.”

Capo, Bitcoin’e (TOMO/BTC) karşı ölçeklenebilir, geliştirici dostu akıllı sözleşme platformu TomoChain’de (TOMO) da yükselişte.

Capo, TOMO’nun önümüzdeki yıl BTC’ye karşı yaklaşık %600 arttığını gösteren bir grafik paylaşıyor.

Merkezi olmayan, birlikte çalışabilir bulut bilişim projesi Phala Network (PHA), Capo’nun izlediği başka bir varlıktır.

Capo, 100 milyon doların biraz üzerinde bir piyasa değeri olan PHA’nın, şu anda 800 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olan ilk birlikte çalışabilir blok zincirlerinden biri olan Quant’ın izinden gidebileceğine inanıyor.

“PHA bir QNT çekmek üzere. Sadece söylüyorum.”

Capo, Bitcoin analizini bu hafta da paylaştı ve Bitcoin’in “45.000-48.000 dolara ışınlanmak üzere” olduğunu belirtti.

Bitcohaber.com olarak bu yazıyı yazdığımız sırada, Bitcoin 38.000 dolar civarında geziniyordu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu