Tyler Swope: “Bitcoin’in Yükseltmesi Büyük Şeylerin İşareti Olabilir”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto analisti Tyler Swope, Bitcoin’in tekrar 40.000 dolar seviyelerine çıkması ile BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine göndermek için ihtiyaç duyduğu yakıt olabileceğini söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda, Chico Crypto’nun ev sahibi, Bitcoin’in gizlilik önlemlerini ve akıllı sözleşme esnekliğini geliştirmeyi amaçlayan yumuşak çatal Taproot’un BTC için “şimdiye kadarki en iyi haberlerden” biri olabileceğini söylüyor.

“Bu Bitcoin için harika. Demek istediğim, şimdiye kadarki en iyi haberlerden biri çünkü Bitcoin mahremiyet kazanmak üzere ve ona çok daha fazla şey yaptırabilecek daha karmaşık akıllı sözleşmeler almak üzere. Yaklaşan büyük bir konuşma olacak. Ethereum konusunda son derece iyimserim.

Bitcoin’imin bir kısmını Ethereum için sattığımı söyledim ve yaptım. Bitcoin’imin bir kısmı ile iyi bir Ethereum yığını aldım. Ama demek istediğim, ‘Bu iyi bir fikir miydi?’ gibi parçalarım var. Bence bu kısa ve orta vade için iyi bir fikir ama uzun vadede Bitcoin yine de kazanabilir.”

Tyler Swope: “Bitcoin, Kasım Ayında 80.000 Dolar Olacak”

Taproot, şimdi kilitli, Kasım ayında etkinleştirilecek. Bu süre zarfında Swope, Bitcoin’in piyasa değerinin muhtemelen 1,5 trilyon dolar veya kabaca 80.000 dolar fiyat olacağını söylüyor.

“Bu yükseltme muhtemelen Bitcoin trilyonlara döndüğünde olacak. Belki de tek başına 1,5 trilyon dolar gibi. Bu yükseltme yayına girdiğinde Bitcoin kendisi 1,5 trilyon dolar kazanacak. Ama yükseltme sizde kilitlendi çocuklar.”

Yaygın olarak takip edilen analist, yakın zamanda Bitcoin’in 15 Aralık 2021 tarihinde 150.000 dolardan işlem görebileceğini söylemişti. İlgili yazıyı okumak isterseniz sizi şuraya alalım 👇.

İlginizi Çekebilir:   Tyler Swope, Bitcoin'in 150.000 Dolar Seviyesi için Tarih Verdi!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu