Güney Kore Merkezli Borsa, Bu 25 Altcoin için Uyardı: Delist Olabilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Güney Kore merkezli bir kripto para borsası olan Upbit, 25 altcoin için delist uyarısı verdi.

Güney Kore’ye ait kripto para borsası Upbit, bu 25 altcoin’i bir yatırım uyarısı olarak işaretledi. Ayrıca Komodo (KMD), “kırmızı bayrakla” işaretlenmiş durumda. Kripto para borsası Upbit, 25 altcoin için yatırım işlemlerini askıya aldı.

Upbit borsası yaptığı resmi açıklamasında tüm yatırımcıları güvenilmez ve şüpheli olan alım satım varlıklarından korumak olduğunu belirtti.

Güney Kore Merkezli Borsa Upbit, 25 Altcoin Hakkında Uyardı

Güney Kore merkezli kripto para borsası Upbit, yaptığı resmi açıklamasında LBR, ADX, IGNIS, Credit (LBC), D-Market (DMT), Twelve Ships (TSHP) ve Einsteinium (EMC2) dahil olmak üzere 25 altcoin etkileniyor. Listede ayrıca Lambda (LAMB), Pixel (PXL), Endor (EDR), PICA, RINGX, Red Coin (RDD), Byte Token (VITE), BASIC, ITAM, NXT, Syscoin (SYS), BFT Token (BFT), Fusion (FSN), Nucleus Vision (NCASH), PRO, Flian (PI), Aragon (ANT) ve Ripio Credit Network (RCN) bulunuyor.

Borsa platformu yaptığı açıklamasından sonra bu uyarı hakkında dört nedenin olduğunu da açıkladı. Açıklanan nedenlerin ilki, varlıkların iş ve rekabetten yoksun olması. İkinci sebep, kripto para ekiplerinin önemli bilgileri açıklamaması. Üçüncü sebep, ekiplerin teknik yetkinliğe sahip olmadığını düşünmeleri. Son neden ise tüm bu kripto para birimlerinin, platformun gereken likidite standartlarını karşılamaması.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu